Zjisti, zda se jí líbíš

aneb čtenářem myšlenek snadno a rychle

Chtěl bys někdy umět číst holce myšlenky, aby si zjistil, zda se jí alespoň trochu zamlouváš, nebo ještě lépe, že je do tebe, lidově řečeno udělaná? J Překvapivě to není tak těžké, jak se zdá… Fígl je totiž v tom, že nečteš přímo myšlenky, ale nahlédneš do nich skrze řeč těla.

Možná si slyšel cosi o teorii otevřených dlaní, které budí důvěru v politice. Problematika řeči těla je ale mnohem širší, a ti, co se jí zabývají, se věnují i jiným oblastem, než jen veřejným vystoupením. Popravdě mnohem zajímavější jsou podvědomé signály těla, které nejsou předem nacvičené.

A jaké signály ti tedy sdělí, že má o tebe zájem? Mimo základních koketních nástrojů, které jistě snadno dekóduješ sám, jako je prodloužení pohledu na tebe, kombinované s rychlým klopením zraku, mrkání, pohrávání si s vlasy (od navíjení pramínku na prst pro pohazování celou hřívou…), nebo letmé úsměvy, existují i nenápadnější vodítka.

Pokud se jí líbíš, také ji to může pěkně znervóznět, takže přicházejí na scénu mimoděčná gesta, jako kladení ruky v oblasti krku, nebo jeho jemná masáž. Jestli nosí řetízek nebo jiný šperk, pak si s ním může mimoděčně hrát.

Nejupřímnější částí těla jsou ale podle mága čtení mysli skrze řeč těla, Jamese Borga, nohy, respektive špičky nohou. Obecně platí, že mají tendenci směřovat k osobám či věcem, které má člověk rád. Pokud při hovoru s tebou jedna špička směřuje směrem pryč, ovšem není třeba házet flintu do žita, znamená to jen, že už pospíchá pryč.

Ale podcenit bys neměl oční kontakt, právě z očí totiž nejsnáze vyčteš, zda pospíchá skutečně, nebo proto, že nemá zájem.

zap

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>