Na oblečení (ne) záleží?

Patříš k těm, co nedají dopustit na svou ,,vystajlovanou“ mikinu s kapucí nejhloub do čela, a říkáš si, co všichni pořád na oblečení řeší? Je pravda, že nákupní horečku něžnějšího pohlaví asi málokterý chlap napodobí, ale proč si trochu nerozšířit obzory?

Nikdo neříká, že z tebe musí být právě model, jenže jsou situace, kdy se ti nové oblečení může hodit více, než bys čekal. To třeba, když budeš mít nejen svůj den, ale přímo týden, a ta vysněná kočka s tebou bude chtít randit denně.

Na poprvé jí možná přijde tvá standardní mikina docela cool a bude si možná říkat, že neděláš zbytečné vlny kvůli parádění se na první rande, jenže když v tom samém přijdeš třeba už čtvrtou schůzku, začne si možná říkat, jestli spíše než styl to není z nouze ctnost a tvá oblíbená mikina není ve tvém šatníku sirotkem.

Pokud to tak máš, pak neuškodí adoptovat jí bratříčky v podobě nových kousků oblečení. Inspirovat se můžeš třeba stylovými mikinami na internetu. Pánské mikiny dnes nejsou zdaleka tak nudnou záležitostí jako před lety.

Pořídíš i trendy kousky s naoko vyhrnutými rukávy (to, když budeš chtít předvést zápal), decentním rolákem (to, když tě bude chtít představit rodičům, a budeš potřebovat zakrýt stopy po vášnivé noci), nebo v nestárnoucí džínsovině (to, když se svou holkou vyrazíte někam ven).

Ale vzdávat se netřeba ani kousků s kapucí, i v téhle řadě můžeš objevit spoustu zajímavých modelů, které se hodí do každého počasí i pro každou náladu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>