Co si přát pod stromeček?

 

Jak už sis mohl všimnout Vánoce tu budou co nevidět a je na čase začít přemýšlet o dárcích. Pro samé přemýšlení o dárcích pro druhé ale zapomínáš na to, že i ty by sis něco mohl pod stromeček přát? Přijde ti ale, že ti nic neschází a nevíš, co máš příbuzným říct, aby ti koupili?

Kejma pro tebe má pár tipů.

Jsi sportovní typ, rád si dáváš do těla a zkoušíš všechny sportovní aktivity a druhy pohybu? A co badminton? Už si ho vyzkoušel?

Badminton pro lepší fyzičku

Když se řekne badminton, téměř každý si vzpomene na dětství, jak si s ostatními pinkal s opeřeným míčkem. Ale… Málokdo ví, že badminton je jeden z nejnáročnějších fyzických sportů. Na rozdíl od tenisu je síť vysoko a hraje se na menším kurtu. Jedna výměna může trvat i minutu. Badminton je jeden nejrychlejším raketovým sportem a i tady může míček lítat pěkně rychle. Chce to mít sice alespoň nějakou fyzičku, ale dobře si můžeš zahrát, i když jsi laik. Chce to mít dobré obutí a raketu. Kvalitní rakety Yonex může tvůj Ježíšek koupit na profitenis.sk. Možná zajásají i ostatní Ježíšci, protože ti potom mohou nadělit míčky, výplety, potítka a spousta jiných.

Holku sbalíš na hodinky

Badminton tě nezaujal? Tak jinak. Každý potřebuje hned několikrát denně vědět, kolik je hodin. Jasně, koukneš na mobil a víš. Ale to není úplně ono. Na vychytaný mobil, který má dneska každý druhý, holku nesbalíš. Ale když ji vyčteš čas pohledem na krásné hodinky, to už je jiná. Nejdřív si ale ujasni, kam je hodláš nosit a k čemu. Abys věděl, jaký typ je pro tebe vhodnější, jestli sportovní nebo elegantní. Nad značkou váhat nemusíš, stačí se podívat okolo sebe. Hodinky Casio patří mezi nejprodávanější a to není jen tak. Z jejich kolekce si vybere každý a navíc jsou cenově dostupné. Podívej se na hodinarstvo.sk a začni vybírat.

Tady inspiraci najdeš 

Pokud ti ani hodinky nic neříkají. Tak se podívej na darek.cz, tady ti určitě něco cvrnkne do nosu. Na výběr tady máš od originálních triček, přes skleničky a jiné pivní příslušenství po nejrůznější vychytávky. Je to super zdroj dárku i pro tvé okolí, když nevíš, co dát ségře nebo kámošům. Tady totiž inspiraci najdeš.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>