Proč chce, aby ses dobře oblékal?

Konečně máš super holku a i váš vztah je parádní, ale najednou začíná čas od času rýpat? Že ten svetr, co nosíš už dva roky, je příšerný a ta pohodlná, vytahaná mikina je dobrá leda tak na hadry a co teprve ty ošoupané džíny?

Co to s ní je? Proč ji to najednou vadí? A měl bys tedy něco se svým šatníkem udělat?

Pokud chceš mít klid a pokud chceš, aby zase byla tou bezva holkou, pak odpověď zní jednoznačně ano! Proč?

Zkus si to otočit, když si tvoje holka obleče něco, co jí sluší a v čem vypadá tak sexy, taky jsi beztak rád a když se s ní vedeš za ruku, dmeš se pýchou a chtěl bys na celé okolí vykřičet: „Ta kost vedle mě je moje.“ No a přesně to chce ona, když o sebe budeš pečovat, i ona se s tebou ráda pochlubí.

Když kašleš na své oblečení a svou vizáž a přitom jsi pořád mladý, možná ji děsí, co z tebe vyroste. Určitě znáš pořekadlo, že starého psa, novým kouskům nenaučíš, a proto je pro tvoji holku opravdu hrůzná představa, v co můžeš dospět za takových dvacet let…

Když budeš chodit v otrhaném neupraveném oblečení, je jasné, že si nebudeš připadat dobře ve společnosti. A holky mají ambice a rády chodí do dobrých restaurací a do lepší společnosti, a vstupenkou do takového světa může být právě slušné a hezké oblečení. Co bys pro svou holku neudělal, ne?

Holky mají své dny a i mimo ně, mají rády pohodlí, a proto si na sebe někdy oblečou vytahané tričko a příšerné tepláky. Ale… pokud o sebe budeš dbát a budeš vždycky upravený, bude se snažit se ti vyrovnat, a tak tyhle svoje dny eliminuje na minimum. A to se vyplatí, ne?

Šaty dělají člověka a peníze hold světem vládnou. To, jak je člověk oblečený do jisté míry značí, co jsi zač a jestli na to máš a když na to máš, tak s tebou lidi jednají jinak –lépe.

Když ti to bude slušet, bude po tobě tvoje holka šílet ještě více, což může vést k častějšímu sexu. A to už je dostatečný důvod, abys pečoval o svůj vzhled, ne?

Sandra Š.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>