Nový král smartphonů?

Samsung je tradičním rivalem Applu a jejich telefony již nějakou dobu svádějí boj na dálku o své zákazníky. Ten nejnovější boj se právě odehrává, a sice mezi Galaxy S III a iPhone 4S. Nejsou to sice jediní výrobci smartphonů, dlouhodobě se však umísťují na špici jak výkonnosti, tak také oblíbenosti u zákazníků.

Samsung prodal již více jak 50 milionů smartphonů z řady Galaxy S, a stejná modelová řada je také nejvíce prodávaným mobilním telefonem v Jižní Korei, kde více jak 20% Korejců má právě Galaxy S I-III, jev dosud nevídaný. (většinou procenta trhu zabírají výrobci mobilních telefonů s prodeji celkovými za všechny řady pod jednou značkou, nikoliv přímo určitý model, či řada jednoho výrobce)

Tedy proč by měl být Galaxy S III novým hitem mezi smartphony?
Především velmi dobrá sladěnost softwaru a hardwaru, je plný velmi užitečných funkcí, které doplnily již používané funkce v Galaxy S II, a co je podstatné, také neuvěřitelný 4,8palců rozměrný display, použitá technologie Super AMOLED, s rozlišením 1280×720 pixelů.

Nové materiály a celkové zvětšení displeje tak napomohly k podstatnému zvětšení samotného přístroje, který je dle některých uživatelů až příliš velký a veškeré vybavení by raději uvítali v balení Galaxy S II.

Přesto to vypadá, že uživatelé Galaxy S se na svého pokračovatele těšili a smartphone bude oblíbený. Vždyť přístroj šel do prodeje v ČR začátkem června, kdy první dodávka 2 tisíc těchto přístrojů se prodala za 3 dny!

Smokey

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>