Kdo bude hrát dalšího Batmana?

Milujete netopýřího muže? Pak už asi víte, že se v roce 2016 můžete těšit na pokračování filmu. Šokující novinkou ale je výběr hlavního hrdiny. Studio Warner Brothers vlastnící filmová práva na komiksové hrdiny ze stáje DC Comics zveřejnili novinku, že dalšího Batmana bude hrát Ben Affleck.

Výběr hlavního vzbudil ve fanouškovských řadách velké emoce. Mnoha fanouškům není Affleck po chuti a dokonce vznikla petice proti jeho odvolání. Benovi vzkazují, nechť se vrátí ke svým romantickým propadákům.

A jak se bude vlastně pokračování netopýřího muže jmenovat? Barman v Superman: Dawn of Justice.

Ano, přesně tak zní název filmu, ve kterém se nový Batman objeví poprvé. Po úspěšném vzkřísení Supermana filmem Man of Steel, ztvárněného Henry Cavillem, se oba charaktery DC Comics potkají na jednom plátně. Jak napovídá název, děj Batman v Superman bude sledovat křížek mezi oběma komikovými superhrdiny.

Natáčení filmové novinky doprovází pěkný humbuk a někteří spekulanti dokonce tvrdí, že tvůrci vybrali kontroverzního Bena Afflecka záměrně. Proč by to dělali? Jen se ohlédněme na díl Jamese Bonda Casino Royale, podobnou vůli nevole ve fanoušcích vzbudil i výběr Daniela Craiga. Film nakonec předčil všechna očekávání a Craig dnes patří mezi nejoblíbenější agenty s povolením zabíjet.

Jak si podle vás nový Batman v podání Bena Afflecka povede? Těšíte se?

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>