Lednové filmové novinky

Venku to sice nevypadá jako v zimě, ale zima je tam dost velká na to, aby rande probíhalo nízkonákladově někde v parčíku, na louce nebo na procházce. Nezbývá než sáhnout do peněženky a vsadit na klasiku, a sice na kino.

Jaké novinky na nás čekají v lednu? Je jich víc než dost.

Sedačky kinoU filmu Vlk z Wall Street na nás čeká bezva podívaná podle skutečné události na zajímavé téma natřískaná hvězdami. Za všechny jmenujme Leonarda DiCapria, Matthew McConaoughey nebo krásnou Australanku Margot Robbie. Film vypráví příběh makléře Jordana Belforta, který v 90. letech 20. století založil úspěšnou společnost Stratton Oakmont.

Film Zpátky do ringu možná není moc pro holky, ale všechny mužského pohlaví určitě nadchne. Dvě boxerské legendy se postaví znovu proti sobě – nejsou už ale nejmladší a jejich “finální zúčtování” má přijít 30 let po oficiálním ukončení kariéry. Dokáží ze sebe ještě oba borci podat to nejlepší? Kdo s koho? Vyhraje “Rocky” nebo “Zuřící býk”? V hlavní roli Sylvester Stalone a Robert deNiro. Na koho sázíš ty?

Další možností na co zajít je 47 Róninů v hlavní roli Keanu Reeves.  Film vypráví příběh samuraje, který ztratil svého pána a tím i svou čest, a jeho postavení na společenském žebříčku středověkého Japonska tomu odpovídá. Pán se stal obětí spiknutí, a tak je čas na odplatu.

O tom, že filmy s Marcem Walhbergem nejsou pro padavky jsme se mohli přesvědčit už u předešlých kousků. Film Na život a na smrt v tom ale pokračuje. Elitní jednotka Navy SEALs měla v roce 2005 uprostřed nepřátelského území zajmout či zlikvidovat čelního představitele al-Kaidy. Čtyřčlenná skupina těch nejlepších vojáků byla ale prozrazena a v nelítostné řeži čelila drtivé převaze. Měla to být slavná vojenská operace, nakonec ji ale přežil jen jediný člověk. Film Na život a na smrt byl natočen právě podle jeho vzpomínek.

Pokud ti předešlé filmy nepřijdou moc vhodné pro rande s holkou, pak zajděte na českou oddychovou Něžné vlny. Sympatický Vojta je nesmělý a jeho rodina praštěná. Cholerický tatínek, který kdysi nepřeplaval kanál La Manche, z něj chce mít závodního plavce a milující maminka, bývalá hvězda dětské lední revue, vidí v synovi talentovaného pianistu. Jenže Vojta má docela jiné priority – především rusovlasou spolužačku Elu. Tohle se holkám určitě bude zamlouvat.

Co je tvým favoritem?

 

Tomáš Mazec

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>