Chcete vidět červencovou dívku Playboye naživo? Přijďte do Goldfingers!

Přestaňte koukat na dívky na hlavních stránkách pánských časopisů, běžte si je prohlédnout naživo! Tuto možnost Vám nabízí Goldfingers, night cluby v srdci Prahy, kde můžete najít Zuzanu, tanečnici tohoto klubu, která se v červenci stala tváří pánského časopisu Playboy.

Na čem Vám budou doslova viset oči

Zuzana přitom nebude to jediné, na čem Vám v Goldfingers doslova viset oči. V tomto night clubu, umístěním v prostorách bývalého secesního divadla, tančí ty nejhezčí holky z Prahy ty nejžhavější sestavy za rytmu skvělé muziky a cinkajících skleniček s šampaňským, které v Goldfigners opravdu teče proudem.

A pokud se o tato hezká ženská stvoření nechcete dělit s ostatními, můžete si objednat tanec přímo na stole před Vámi, tanec v klínu či soukromý tanec ve zdejším Champagne room. Kompletní nabídku tanců najdete na těchto stránkách night clubu Goldfingers.

Hezká děvčata, kvalitní pití i kouření

Jak jsme již psali výše, v Goldfingers teče proudem kvalitní pití, ať už se jedná o pravé šampaňské, značkový rum, vodku či whisky. V nabídce tohoto night clubu jsou i pravé kubánské doutníky značky Cohiba. V Goldfingers si jednoduše budou užívat všechny Vaše smysly!

Night club Goldfingers najdete v Praze na Václavském náměstí, kousek od zastávky metra Můstek. Pár minut chůze je to sem z hlavního vlakového nádraží. Otevřeno je zde od pondělí do čtvrtka od 21:00 do 05:00, v pátek a sobotu od 21:00 do 06:00. Goldfingers je tedy místem, kde si můžete užívat po celou noc!

Neváhejte, rezervujte si ještě dnes svůj stůl v tomto nočním klubu a přijďte se podívat na dívku z obálky červencového vydání Playboy, potěšit svou chuť a čich kvalitním pitím a kouřením. O klub Goldfingers je velký zájem mezi návštěvníky Prahy z celého světa, rezervaci zde je tak vhodné učinit zhruba 2-3 týdny předem.

Night club Goldfingers se těší na Vaši návštěvu!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>