Nová strategie českých vývojářů Nebuchadnezzar vyjde v únoru

Hry se letos odkládájí a data vydání se přesouvají ve velkém. To se ale naštěstí netýká nové české strategie Nebuchadnezzar. Novinka od českého studia Nepos Games vychází 17. února 2021 a první recenze už jsou venku. Recenzent na vortex.cz hře dal 8/10, a to je na strategii opravdu krásné číslo. 

nebuchadnezzar

A o co jde?

Nebuchadnezzar je klasická izometrická budovatelská strategie umožňující prožít historii a kulturu starověké Mezopotámie. Během kampaně se hráč ujme správy mnoha významných a historický měst včetně mnoha nádherných monumentů. Vývojáři si dali opravdu záležet a snažili se být historicky přesní. Reálie studovali a konzultovali s odborníky, a hra by měla být fakticky přesná. Takže až budeš hru hrát a příbuzní a učitelé budou nadávat, k čemu ti to je, máš argument, že studuješ starověkou Mezopotámii. :-)

Hru si zahraješ na platformách Linux a Windows a k zakoupení bude za 19.99 $ na STEAM či GOG. Jelikož se jedná o hru, ve které je člověk schopen utopit stovky hodin, je poměr cena výkon velmi slušné.

Máš rád strategie? Chystáš se hru hrát?

zdroj + foto: nepos.games

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>