Další česká hra je venku, tentokrát s názvem Hobo: Tough Life

V úterý 13. dubna spatřila další česká hra pulty obchodů a vývojáři opět ukazují, že české ručičky jsou zlaté i v tomto řemesle. 

Vyšla hra Hobo: Tough Life, survival RPG z městského prostředí, kde máme možnost vžít se do role člověka bez domova. Je až s podivem, že podobný námět nezpracoval ještě nikdo před vývojáři z ostravského studia Perun Creative, a za to je nutné před nimi smeknout klobouk. 

Nápad je totiž tak zajímavý, že přiláká k hraní i nehráče. Kdo by si totiž nechtěl vyzkoušet vžít se alespoň na chvíli do kůže těch, které dnes a denně potkáváme na ulici a kteří nás žádají o nějaký ten drobák?

Ve hře prozkoumáváme fiktivní město Praslav, které je kombinací českých měst jako je Praha, Ostrava či Olomouc, a pro české hráče tak hra díky známým místům nabízí jedinečný prožitek. 

Úkolem hry je přežít několik po sobě jdoucích dní, a že to už je pořádná výzva! Abychom přežili budeme se potýkat s hladem, smradem, zimou, nemocemi, bezmocí i chuligány.

Hra funguje ve Windows i v Linuxu a koupit lze např. na Steamu za 25 Eur. Případně je možné ji sehnat v obchodech jako speciální edici kolem 800 Kč. 

Pro nadšence pak je sběratelská edice s cenou kolem 1700 Kč, která obsahuje i naprosto stylovou „zmijovku“ a placatku na alkohol, protože bez toho to na ulice prostě nejde… 

Jdeš do toho? 

 

Jarda
foto: freepik.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>