Poslední díl Twilight Sagy

Hlavní hrdiny Bellu Swan (Kristen Stewart), Edwarda Cullena (Robert Pattinson) a Jackoba Blacka (Taylor Lautner) známe již ze tří předchozích dílů série Twilight Saga. V kinech právě promítají novinku a to první část s názvem Rozbřesk.

I velké kritiky tento díl nadchl a předčil očekávání všech, včetně diváků. Pokud jste si Twilight Sagu oblíbily doposud, nový díl vás naprosto pohltí a nebudete se moct dočkat druhé části závěrečného dílu.

Co nás ve filmu čeká? Bella se provdá za upíra Edwarda a odjedou na líbánky do Ria de Janeira, kde se po mnoha spletitých cestách, mohou věnovat jen sami sobě. Místo klidu a lásky Bella zjišťuje, že je těhotná. Čeká ji tedy mnoho nesnází, rozhodování, pokušení, ale také ztráty.

Celým dílem nás bude provádět napětí z konečného rozhodnutí, zda se Bella navždy stane nesmrtelným upírem, nebo si ponechá klidný život člověka. Toto velké rozhodnutí ovlivní nejenom upíry, ale také vlkodlaky. Poté se začnou dít nepředvídatelné události.

Režisér Bill Condon vnesl do první části poslední série něco víc, než bylo v předchozích dílech. Nejedná se však jen o větší rozpočet, do filmu vnikl opravdu poutavý děj, drama, dobré zpracování vizuální stránky, stejně tak již lepší herecké výkony a co víc, i humor.

Děj má sice dvě hodiny, avšak díky napínavému příběhu vám čas uteče velmi rychle a nebudete chtít z kina odejít. Většina diváků jsou vlastně divačky, která holka by také odolala krásným hercům, jako jsou Robert Pattinson a Taylor Lautner.

Autor: Jana Čechová

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. leona napsal:

    ahoj. Je mi čerstvých třináct a mám strašně ráda twilight sagu. Je to opravdu poslední díl? viděla jsem už i 2.část.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>