Co holky očekávají od Valentýna? 

Blíží se 14. únor, svátek všech zamilovaných. Je to svátek pocházející z Ameriky, a tak máme tendenci o něm říkat, že je to o ničem a že je to jen komerční svátek tahající peníze z našich kapes. Že my přece máme první máj, kdy je to navíc hezčí, všechno kvete, voní a není taková kosa. 

Jenže žijeme v době, kdy americké dojáky vídáme každý den v televizi a z reklam, výloh obchodů a sociálních sítí se na nás valí srdíčka už od ledna, a tak je těžké odolat a zůstat u toho, že Valentýn je o ničem, alespoň jste-li holka. 

Namítáš, že tvoje holka ale opravdu říká, že Valentýn neslaví a že nic nechce? Jenže, ať je podle tebe sebeúžasnější stvoření a ty ji máš rád mimo jiné i proto, že má takovéto názory, pořád je to holka.

Jak to teda mají holky s Valentýnem? 

Holky jsou holky a jsou rády ujišťovány, že jsou milované, a to kdykoli, nejlépe pořád a o to více, když jsou k tomu takto okaté příležitosti.

I když holka říká, že je Valentýn jen o komerci a že o lásku v něm nejde, a pozor může si to dokoce opravdu i sama myslet a být o tom přesvědčená, ale ve skrytu duše stejně doufá, že se najde někdo, kdo si na ni na Valentýna vzpomene a dá ji nějaké to psaníčko, květinu, dáreček. Tím spíš, když je ve vztahu. Jo, holky jsou komplikované, ale tak to prostě je a logiku v tom nehledej. 

Doba je neúprosná a ze sociálních sítí vídáme ty obrovské pugéty květin a dorty ve tvaru srdce a fotky vany s bublinkama až ke stropu šampáněm a označením #asijetoláska #pronejúžassnějšíženuvevesmíru #díkyžejsi apod. Pak jde ven a vidí chlapa vycházejícího z květinářství s květinou a… sní… Jaké by to asi bylo, kdyby taky dostala svou oblíbenou květinu nebo něco jiného. 

Ale pak nic nedostane, dokonce ani nějakou zamilovanou textovku a pochyby jsou tady. On mě asi tak nemiluje, asi nejsem dost hezká a už jí to v hlavě cvrká, o to více, když její frendka o přítele dárek dostala. A tohle v ní přece vyvolat nechceš, ne? 

Takže páni kluci, jste-li ve vztahu, nebo o nějakou holku stojíte, kašlete na to, co je Valentýnský svátek zač a udělejte jí radost. I kdybyste měli donést dětské balónky nebo ji donést kávu v kelímku se srdíčkem, udělejte to, udělejte cokoli, abyste ji dali najevo, že ona je vaší valentýnkou. Věřte, že odměna bude sladká. 😉

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>