Majáles International Island 2014

Letošní ročník Majálesu se ponese ve znamení změn a inovací. Letňany, čipové náramky, bezhotovostní platby… To hlavní ale zůstává – příjemná atmosféra, kterou tvoříte hlavně vy, studenti.

A jednou z takových zón – pro studenty od studentů – bude i International Island. Najdete zde desítky stánků, na nichž budou mladí zástupci určitých zemí návštěvníkům představovat zvyklosti a tradice daného státu.

Mezi největší lákadlo International Island budou bezpochyby patřit soutěže, či ochutnávky tradičních pokrmů nebo nápojů prezentovaných států. Jedním z partnerů této zóny je i NICM, které na festivalu také najdete. Zavítejte tedy do International Island a navštivte jejich stánek, kde si budete moci odpočinout v chill out zóně.

Majáles se koná 30. 4. 2014 v Letňanech. Mezi hlavní hvězdy patří Tomáš Klus, Chinaski, Horkýže Slíže, Divokej Bill, Inekafe, MIG 21, Money Business, Wohnout nebo Prago Union.

Pokud stále nemáš svůj čipový náramek a rád by ses zašel podívat, lze si ještě koupit vstupenku. Třeba v NICM na Náměstí Republiky.

Do 18. 4. 2014 stojí 499 Kč, pak se cena zvedá na 550 Kč.

Zdroj: nicm.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>