Když to doma neklape v posteli…

Jste ve vztahu, ale cítíte, že poslední dobou uvadá a že asi již nebudeme mít dlouhého trvání? Je předmětem vašich hádek především sex, který jste neměli ani nepamatujete? Potřebujete se někde „ventilovat“, ale v okolí ani v nevěstincích hledat nechcete? Taky nemusíte.

Seznamky všeho druhu

Stále populárnější jsou sex seznamky. Tedy seznamky, kde primárně nenajdete holku na celý život, ale spíše jen na celou noc. Sex seznamka není dobrá jen, když potřebujete sex, kterého se vám doma nedostává, ale pro všechny single lidi, kteří na klasický vztah prostě nemají chuť.

Řekněme si to na rovinu. Sex je jednou ze základních lidských potřeb a u chlapů to platí dvojnásob. No a erotická seznamka je tu právě pro to, aby lidé mohli najít partnera jen do sexuálního vztahu. Na své si tu přijdou i ti, kdo mají speciální sexuální choutky, podle kterých můžete v seznamce vyhledávat. Výhodou takové seznamky je naprostá diskrétnost, takže když si to nebudete přát, nikdo se o vašich aktivitách nedozví.

Preferujete před známostí na jednu noc spíše vážný vztah? Pak si hledejte v klasických seznamkách. Tedy v těch, kde lidé hledají primárně vztah. Pokud očekáváte, že vaše nová polovička bude mít stejné zájmy jako vy, vyhledejte tématickou seznamku. Taková seznamka je seznamka pro všechny, kdo hledají někoho s podobnými koníčky, zájmy nebo problémy.

Nezapomeňte vyřešit situaci doma

Ale pozor, vždy se zamyslete, jestli byste ze všeho nejdříve neměli vyřešit situaci s vaší stávající partnerkou. Když se začnete seznamovat s jinými a vaše partnerka se o tom dozví od jiných, nevyjdete z toho zrovna nejlépe. Možná má váš vztah přeci jen ještě šanci na záchranu. Zkuste se ponořit více do hloubky a zapřemýšlet, kdy vaše problémy začaly? Jak je to dlouho, co spolu nespíte?

Častou příčinou toho, že ženy přestanou mít zájem o sex je to, že se jim změní postava a ony trpí nedostatkem sebevědomí. Tím největším problémem pak bývají prsa. Pokud se domníváte, že by to mohlo být jádro problému, zkuste doma prodiskutovat vytvarování prsou pomocí silikonových implantátů. Jistě, chce to sáhnout do rodinného rozpočtu, ale vyplatí se to. Ne nadarmo je mottem mnoha plastických chirurgií: Zvyšte si sebevědomí zvětšením poprsí.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>