Jak požádat tvou drahou o ruku?

 

Chceš požádat tvou drahou polovičku o ruku, jen nevíš, jakou formou to pojmout? Tak na tom si dej záležet, protože právě o tomhle sní každá holka od malička.

Málokdo si může dovolit tak romantickou a nákladnou žádost u útesu ve Skotsku, jakou můžeme vídat ve filmech podle předlohy Rosamundy Pilcher. Můžeme ji ale poděkovat, že nám nasadila tak vysokou laťku, že jí jen málokdo překoná.

Pokud jste oba věčně veselí a humor je vašim denním chlebem, můžeš si dovolit i trochu ulítlejší žádost a požádat ji o ruku třeba na záchodě. I to chce ale trochu příprav. Základem je docházející rolička toaleťáku. Na poslední útržek napiš svou žádost a skryj to tak, aby to nebylo vidět. Až tam tvoje drahá půjde, zase bude pěkně nadávat, že jsi nedoplnil docházející papír, ale jakmile si všimne nápisu, vše bude odpuštěno. Ty už v ten moment budeš za dveřmi s prstýnkem očekávat objetí. :-)

Takhle sis to nepředstavoval a přeci jen bys do toho vložil trochu té romantiky? Pak si připrav básničku překypující láskou. Že nemáš zrovna básnické střevo? Tak se mrkni na vyznanie-lasky.com a načerpej inspiraci. Pokud budeš chtít recitovat, je potřeba si to několikrát říct pro sebe, ať to má styl a ty před ní klečíc na jednom koleni jen nekoktáš.

Pokud ti recitování moc nejde a chceš být originální, tak celou žádost zhudebni. Jestli jsi vlastníkem hudebního nástroje, máš vystaráno. V případě, že ne, navštiv ehodobniny.sk a vyber si ten kýžený nástroj. Můžeš sáhnout třeba po akordeónu, ať to má grády. Ale opět – aby to neznělo jako tahání kočky za ocas, raději si to natrénuj a případně navštiv i nějaký ten hudební kurz.

Všechna tahle pečlivá příprava se vyplatí, protože snad není dívky, která neodolala takové snaze. Nezapomeň, že ústředním bodem žádosti je prstýnek. U jeho výběru si dej záležet, zjisti si dopředu i správnou velikost, ať ho pak nemusíte jít měnit. Výběr neodolatelných prstýnků najdeš na vipgold.sk.

Pak už nezbývá než ti popřát, upřímnou soustrast – teda pardon hodně štěstí! :-)

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>