Jaký dárek udělá holkám radost?

Potřebuješ koupit dárek, ale nevíš, komu by co udělalo radost? Máme pro tebe naprosto super tip na dárek, který potěší celé ženské pokolení. A pozor nejedná se o žádné šperky nebo jiné drahé záležitosti.

Holky o klucích s oblibou tvrdí, že si neustále hrají a že jsou dětinští, ale s tím je již konec, ony jsou totiž naprosto stejné. Každé totiž udělá radost puzzle. Ano, je to tak prachobyčejná skládačka.

Ať už tedy hledáš dárek pro tvou sestru, holku nebo mamku, je to jednoduché, pořiď jí puzzle.

Jak vybrat to pravé puzzle? 

Nejsložitější bude vybrat ten správný obrázek, žena na ilustračním obrázku by ji totiž nejspíše moc nepotěšila… Naštěstí jsou zde ale eshopy, které nabízejí široký výběr puzzle. Důležité je se zamyslet, jaký obraz by dotyčné udělal největší radost. Hodně holek si složené puzzle rádo zarámuje a pověsí na zeď. Tak se zkus zamyslet nad tím, jak vypadá pokoj, kde by mohlo viset. Jaký obraz by se ji tam hodil? Motiv přírody, oblíbeného města, nebo raději zvířata? Pokud má bílé stěny a má ráda barvy, zkus se trochu odvázat a kup pestrobarevný obrázek, který nebude příliš jednoduché složit.

Když se chystáš koupit puzzle pro jednoho, rozhodni se maximálně pro 1500 kousků. Pokud ale puzzle daruješ vícero lidem, jednoznačně sáhni po 3000 kouscích. To je teprve ta pravá skvělá zábava pro celou rodinu!

Když už puzzle má

Pokud ale ten, kdo má být obdarovaný, už nějaké to puzzle má a neustále říká, jak by jej chtěl vytáhnout z pod postele a někam jej pověsit, nelámej si hlavu s výběrem dalšího a nech puzzle zarámovat.

Naštěstí dnes nemusíš nikam jezdit s obrovským obrázkem, shánět v okolí rámařství a představovat si, jak asi bude výsledná verze vypadat. Vše hravě zařídíš online.

„Online si můžeš vyzkoušet vizualizace s přesnými barvami a poměry velikostí. A výsledek uvidíš okamžitě před sebou. Nabízíme rámování obrazu všech druhů.“ říkají v e-shopu umenisveta.cz.

Tip na závěr: Nesložené puzzle nezabere příliš místa, tak jich klidně kup více najednou – pro všechny, kterým chceš něco koupit. Ušetříš na poštovném a budeš mít už nakoupeno dopředu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>