Motorka nebo holka? Mají holky nějaké výhody?

Dostal jsi od své drahé polovičky přiložený nůž na krk, že si máš vybrat – buď ona, nebo motorka a že si máš vybrat? Naštvalo tě to tak, že si se v mžiku rozhodl pro motorku? A jsi si tím fakt jistý? Jasně, my chlapi bychom měli držet při sobě, ale dovol mi dnes tvé rozhodnutí vyvrátit. Holky toho totiž mají taky své pro.  Aby nedošlo k nějakému nedorozumnění, podotýkám, že miluju jak holky, tak motorky. :-)

Holka se nají sama a moc toho nesní. Tedy pokud nemá v břiše tasemnici nebo mrně. Motorka potřebuje při krmení tvoji pomoc a hlavně přístup k tvojí peněžence. Jo a navíc, holka uvaří.

Holka vydrží déle než motorka, teda pokud ji nepustíš k vodě. Takže pokud jsi konzervativní povahy a nerad se loučíš s tím, na co jsi zvyklý, holka by měla být tvoje jasná volba.

Kdo nemá rád neoriginalitu, opět by měl sáhnout po holce. Motorek jako je ta tvoje najdeš všude ranec, ale holky jsou „co kus, to originál“.

Holku můžeš „použít“ celoročně, ale motorka v našich končinách musí strávit nějakou dobu v garáži.

Holky nemusíš udržovat. Občas stačí nějaká ta kytka nebo jiná pozornost, ale o to aby motorka nějak vypadala, ji musíš opečovávat, mýt apod. Holky jsou v tomhle ohledu plně samostatná jednotka.

Motorka ti striptýz neudělá. Navíc na ženskou je prostě mnohem lepší pohled. Nebo snad nesouhlasíš?

  • Nejlepší je mít samozřejmě oboje. Když jedna vynechá, použiješ druhou. Ale člověk vždycky nemůže mít všechno, tak když si musíš vybrat…

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>