Co dát holce k Vánocům?

Přestaň si lámat hlavu nad tím, jaký dárek dáš tvé holce k Vánocům. Udělat holce radost je mnohem jednodušší, než by se na první pohled mohlo zdát. 

darek

Šperky 

Holky milují vše, co se leskne nebo třpytí, proto je jasnou volbou nějaký ten šperk. Záleží na tom, co tvoje holka nosí a co jí naopak chybí. Zkus si v hlavě promítnout, kolik má prstýnků, jestli má i náramek, nebo jaký typ náušnic nosí nejraději. Nikde není psáno, že musíš do šperku investovat tisíce. Pokud vybereš šperk, který se k ní bude hodit, klidně může to být klidně i bižuterie.

CD 

Dnes je skoro všechna hudba k poslechnutí na youtube, ale to ještě neznamená, že si ji musí pouštět jen online a neustále přetáčet reklamy. Určitě znáš jejího nejoblíbenějšího interpreta. Pokud jeho cédéčko ještě nemá, máš tip na skvělý dárek.

Jo a pokud jsi romantik, můžeš jí nahrát na cédečko mix jejích oblíbených nebo vašich společných skladeb a nazvat ho třeba Love cd.

Kus oblečení 

Každá holka má pro něco slabost. Některá si ulítá na tílkách, jiná na šátcích, další na mikinách. Beztak budeš schopen zjistit, jakým módním kouskům neodolá ta tvoje. No, a pak není nic snazšího, než ji pořídit další do sbírky. No a když nebudeš vědět vůbec, nic nezkazíš třeba sexy prádlem.

Foto 

Výběr dárku se pochopitelně odvíjí od financí. Pokud máš hluboko do kapsy, vyvolej nebo vytiskni vaši fotku a tu zarámuj do hezkého rámečku. Hezké a romantické gesto, které bude náležitě odměněno…. :-)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>