Kam vzít holku na dovolenou?

Chceš vzít svoji holku někam na dovolenou? Zkoumáš terén a možnosti? Zapomeň na cestování po naší vlasti. Cestování po republice se sice může zdát jako cenově výhodnější, ale často je právě opak pravdou.

Když chceš zabodovat, jeďte k moři

Abys tady mohl vzít holku k nějakému pořádnému jezeru, kde by to vypadalo na úrovni a kde byste se cítili jako u moře, je snad jedinou možností Lipno. Jenže, tam je trochu dráž, než by bylo záhodno. A navíc, moře je moře. Takže když chceš udělat dojem, vezmi holku jednoznačně k moři. V zimě bohužel není moc kam levně cestovat, tak chladné měsíce můžeš věnovat vydělávání peněz a příští rok se zaměřit na výběr zájezdu přesně pro vás dva. A nemusíš se tím nijak stresovat, zájezd na poslední chvíli, tedy last minute k moři tě může vyjít velmi výhodně, dokonce výhodněji než zájezd do jižních Čech.

kreta

Kam k moři vyrazit?

Do Chorvatska jezdí každý a v Itálii není zrovna levně, takže Řecko je jasná volba. Každou holku dostane kouzelný ostrov Kréta. Je to nejen největší, ale také nejoblíbenější ostrov v Egejském moři a díky rozmanitosti krajiny je nazývaná šestým kontinentem. A jakou vybrat destinaci? Mezi nejzajímavější letoviska Kréty patří romantické městečko Rethymno se středověkými stavbami. Městečko Ammoudara, které si získá všechny milovníky vodních sportů a dlouhých písečných pláží. Pro mladé páry, které se chtějí po večerech bavit je skvělá Malia. A pro romantiky zase Matala.

Na Krétě zkrátka nemůžeš šlápnout vedle, i kdybys vůbec netušil, jakou destinaci vybrat. Uvidíš, že se tam bude líbit i tvé drahé polovičce.

Co s sebou zabalit?

Nezapomeň, že na dovolených jsou holky povolnější než na domácí půdě, proto přípravu nepodceňuj a přibal s sebou i nějakou tu zábavu a věř, že nemyslíme pexeso, ale erotické hračky na mazlení, ať si můžete dovolenou užít, jak se patří.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>