Kam vzít holku na dovolenou?

Chceš vzít svoji holku někam na dovolenou? Zkoumáš terén a možnosti? Zapomeň na cestování po naší vlasti. Cestování po republice se sice může zdát jako cenově výhodnější, ale často je právě opak pravdou.

Když chceš zabodovat, jeďte k moři

Abys tady mohl vzít holku k nějakému pořádnému jezeru, kde by to vypadalo na úrovni a kde byste se cítili jako u moře, je snad jedinou možností Lipno. Jenže, tam je trochu dráž, než by bylo záhodno. A navíc, moře je moře. Takže když chceš udělat dojem, vezmi holku jednoznačně k moři. V zimě bohužel není moc kam levně cestovat, tak chladné měsíce můžeš věnovat vydělávání peněz a příští rok se zaměřit na výběr zájezdu přesně pro vás dva. A nemusíš se tím nijak stresovat, zájezd na poslední chvíli, tedy last minute k moři tě může vyjít velmi výhodně, dokonce výhodněji než zájezd do jižních Čech.

kreta

Kam k moři vyrazit?

Do Chorvatska jezdí každý a v Itálii není zrovna levně, takže Řecko je jasná volba. Každou holku dostane kouzelný ostrov Kréta. Je to nejen největší, ale také nejoblíbenější ostrov v Egejském moři a díky rozmanitosti krajiny je nazývaná šestým kontinentem. A jakou vybrat destinaci? Mezi nejzajímavější letoviska Kréty patří romantické městečko Rethymno se středověkými stavbami. Městečko Ammoudara, které si získá všechny milovníky vodních sportů a dlouhých písečných pláží. Pro mladé páry, které se chtějí po večerech bavit je skvělá Malia. A pro romantiky zase Matala.

Na Krétě zkrátka nemůžeš šlápnout vedle, i kdybys vůbec netušil, jakou destinaci vybrat. Uvidíš, že se tam bude líbit i tvé drahé polovičce.

Co s sebou zabalit?

Nezapomeň, že na dovolených jsou holky povolnější než na domácí půdě, proto přípravu nepodceňuj a přibal s sebou i nějakou tu zábavu a věř, že nemyslíme pexeso, ale erotické hračky na mazlení, ať si můžete dovolenou užít, jak se patří.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>