Jak vtipně sabotovat písemku 2

V druhé části našeho speciálu přinášíme další tipy. Je pravda, že klasifikace je už asi skoro všude uzavřená, ale jak se říká – po boji je každý generál, tak proč se trochu nepobavit představou, jak by nějaké to zkoušení či písemky mohli proběhnout podle zábavnějšího scénáře.

Další z tipů je lehce hudební – začni si pískat svou oblíbenou píseň, až tě učitel napomene, ve vší vážnosti se podiv nad tím, co má proti klasikům, a začni si pískat nějakou jinou. Při dalším napomenutí opět vyměň repertoár, a pokud dostaneš jasný příkaz – ,,Ticho!“ Dej ,,Reklamu na Ticho“ od skupiny Team, nebo požadavek zhudebni po svém.

Na zásadní písemku nebo zkoušení z tvého neoblíbeného předmětu si sebou přiveď kamarádku s vějířem a trvej na tom, že kyslík podporuje myšlení. Vzít sebou můžeš i větší partu, která ti může dělat vlny jako na stadiónu. Poohlédnout se můžeš i po roztleskávačkách, ale v našich školách se jich vyskytuje pomálu.

Další tip je už lehce předvánoční, tentokrát při testu předveď příkladné nasazení, ovšem cca po pěti minutách vstaň, roztrhej všechno, cos popsal na malé kousky, vyhoď je do vzduchu a zakřič – ,,Sněží!“  A pokud máš pro strach uděláno, požádej o nový papír, s tím, že ti ten starý kamsi zapadl. Pokud stihneš, po pěti minutách opakuj.

A na závěr ještě jeden inspirovaný sportem a antikou. Přines si sebou co největšího maskota, nejlépe plyšového. V průběhu testu se k němu často modli, a předkládej před něj jídlo jako dík za jeho služby. Pokud ti ho učitel zabaví, okázale truchli, ovšem mezi námi, ten pohled, až se s ním potáhne ze třídy, může stát také za to J

Zap

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>