Extra dárky k narozeninám

Máme pro tebe pár tipů na cool dárky k narozeninám. Šetři přání věcných dárků na Vánoce a k narozeninám si přej něco fakt originálního. Zážitkové dárky ti přinesou tu pravou zábavu a vzrušení. Nemusíš rovnou skákat bungee jumping, v zážitkové agentuře na tebe čeká výběr zážitků, ze kterého si určitě vybereš.

Dobrodružná jízda Hummerem

Obdivuješ sílu auta Hummer, ale nikdy se ti nepoštěstilo se v něm projet? Teď můžeš! Adrenalinová jízda v Hummeru nebo legendárním Humvee, ve kterém jezdí vojáci US Army, je akce, kterou ti budou všichni závidět. Zážitek jízda hummerem Praha nebo Olomouc není jenom pro kluky, uvidíš, že se z něj bude nadšený i táta, vezmi ho s sebou, jízdy v Hummeru jsou určeny až pro tři účastníky.

Nezapomenutelná projížďka ve Ferrari

Máš rád auta, ale offroadová jízda v Hummeru tě moc neláká? Co takhle sen každého muže – Ferrari. Jízda v tomhle sporťáku je super dárek k 18. narozeninám nejen pro tebe, ale i pro kámoše. Podmínkou je jen platný řidičský průkaz. Ferrari jízda na závodním okruhu ti bude trvat tak dlouho, jak moc se odvážíš sešlápnout plyn. Pozor, čeká tě opravdová rychlost. Doporučujeme alespoň 3 kola na okruhu, aby sis užil maximální zážitek z jízdy.

Jestli auta nejsou zrovna tvoje hobby, nevěš hlavu. Zkusit můžeš super adrenalinem nabité zážitky, netradiční sporty nebo akční střelbu. Na kurzu vaření nebo baristickém školení se naučíš super vychytávky, kterýma pak můžeš oslňovat zástupy holek.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>