Párty na jakou nezapomeneš

Toužíš po tom uspořádat zahradní párty pro své známé v americkém stylu? Všude okolo tví známí, pivo teče proudem, holky vrtí zadkem v rytmu hudby linoucí se z repráků? Léto je za dveřmi a je potřeba přivítat ho ve velkém stylu, tak proč s takovou s akcí roku otálet?

Co je na takovou párty potřeba?

Nejdříve si musíš ujasnit, jaké máš možnosti. Kolik peněz jsi ochoten investovat, kde máš možnosti akci uspořádat. Pokud hodláš sezvat hodně lidí, rovnou zapomeň na to, že se budete tlačit v jednom pokoji. Nejvhodnější je uspořádat akci na zahradě.

Nezapomínej na to, že od desíti večer by měl noční klid, je ale více než jasné, že se akce protáhne. Proto vyber buď zahradu daleko od civilizace, nebo obejdi sousedy s prosbou, aby pro tento večer byli tolerantní. V dnešním světě holt není nic zadarmo. Když budou remcat, slib jim třeba, že jim na oplátku budeš následující týden vynášet koš, nebo posečeš zahradu. :-)

Ať už tvoji kámoši studují nebo pracují, nejlepší je pátek nebo sobota. Po pařbě je důležité pořádně se vyspat. Mrkni na předpověď počasí a vyber ten nejteplejší možný večer. Větru ani dešti neporučíš, a tak se snadno může stát, že sprchne. Proto je nejlepší, když budeš mít k dispozici party stan nebo ještě lépe markýzu. Taková markýza totiž zajistí to, že ti nezmokne občerstvení ani hosté, co víc si přát.

Foto markýzy: www.rolrols.cz/markyzy

Další důležitou fází by mělo být plánování pochutin a jídla. Velmi populární jsou donášky z pizzerie, mexické a čínské restaurace. Pokud jsi kuchtík, tak se můžeš pustit do přípravy jednohubek, chlebíčků a klobás. Velmi oblíbená jsou kuřecí křidýlka a stehýnka a k tomu chleba nebo salát. Nezapomeň i na chipsy a tyčinky.

Na žádné akci nesmí chybět dostatek alka i nealka. O tom, že pivo je nejlepší točené netřeba diskutovat. Takže kup soudek a pro nepivaře sežeň víno. Vsadím se, že i hosté nějakou tu lahvinku donesou. Jen si dávej bacha na to, aby byl alkohol kvalitní a aby se nedostal k nezletilým. Případné oplétačky s policajty, fakt nestojí za to. Zajisti i nealko. Voda s citronem, kola a džus jsou tou nejlepší volbou.

Zamysli se nad tím, jakou hudbu tví kámoši nejraději poslouchají, a k tomu uzpůsob muziku. Nejlepší je vsadit na mix a nezapomeň na ploužáky pro pokročilejší hodinu a taky na lidové pecky v podobě Míši Davida. Pokud se chceš rozšoupnout, pozvi na akci vlastního Dje, ale pozor, Michal David osobně asi nebude tou správnou volbou :-)

Abys naladil tu správnou atmosféru, nesmí chybět vtipná dekorace. Vyvaruj se rozhodně svíček, pokud tedy na akci nechceš přizvat i hasiče. Nejlépe poslouží řetězy z barevných žároviček – vytáhni ty z vánočního stromečku. K tomu nafoukni pár balónků, kup pár párty čepiček, připrav foťák a akce může začít.

Na závěr ještě jeden bod: nezapomeň kámoše pozvat!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>