Jak udělat cucflek?

Modřinky, v některých případech spíš modráky, flíčky, kousance… Prostě cucflek.To jsou následky viditelné na kůži vášnivého líbání.

Wikipedie cuclfleky popisuje cucflek jako dočasnou modřinu či skvrnu, která vzniká intenzivním líbáním či sáním kůže (případně i jejím opatrným a jemným skousnutím), čímž dojde k poškození drobných podkožních cév. Z lékařského hlediska se vlastně jedná o malý hematom.

polibek na krk

Jinými slovy je to prostě výsledek vášnivé líbačky. Jenže, stejně jako bývá první polibek plný nejistoty, i první cucflek se nemusí úplně povést.

Jak udělat cucflek?

V podstatě to není nic složitého. Stačí se dotyčnému přisát ke krku a chvíli sát. Kdo chce, může do akce zapojit i zuby. Ale bacha, nejsme žádní upíři, abychom se zakousli do krku. Stačí zlehka. Cucflek je součástí líbání, takže má být příjemné.

Dobré, i když se ti to může zdát potrhlé, je vyzkoušet si to na sobě. Ideálně na ruce. Zkus to, představ si, jako by sis chtěl vysát z rány jed. Jen si nejdříve vymysli historku o vzniku fleku na ruce. Těžko budeš tvým kejmům říkat, že sis udělal cucfleka. :-)

Jak dlouho cucflek vydrží?

Doba, po kterou je cucflek viditelný, kolísá. Někdy se hojí několik dní, jindy až několik týdnů. Hojí se nejlépe chlazením ledem, jen je třeba dávat pozor, aby si dotyčný nepřechladil mandle a nebyla z toho třeba angína. Dále pomáhají krémy s vitamínem K nebo lehké masírování místa s cucflekem hrubou částí chleba.

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

5 komentářů

 1. hadza napsal:

  nejde mi to

 2. Eva napsal:

  Děkuji hrozně mi to pomohlo a jsem teď mnohem spokojenější

 3. franta napsal:

  dekuju ta pomoc krk moji přítelkyně vypadá jako bojove pole diky diky moc

 4. franta napsal:

  serif

 5. Helena napsal:

  Dobrý den, poraďte jak si mám udělat cucflek vysavačem 😂 nebo na ruce díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>