Chcete vytvarovanou postavu do plavek? Pak s liposukcí neotálejte!

Letní teploty jsou tu a s nimi kraťasy a tílka. A většina z nás opět, tak, jako každý rok, řeší jak schovat  přebytečná kila a špíčky, které nám ubírají sebevědomí. Chtělo by to nějaký zázračný prostředek, který tuk přemění na svaly, že?

Bohužel, žádná taková vychytávka zatím není k mání. Poctivé cvičení se nedá ošidit, takže kdo chce svaly, musí zatnout zuby a makat. Ideální je začít co nejdřív, tak neseďte u počítače a dejte se do toho. V současné době zažívá velký boom tzv. street workout, cvičení venku, neboli kalistenika.

Na kalistenice je krásné to, že posilujete svou vlastní vahou a nezvedáte tupě železa v posilovně, takže svaly rostou přirozeněji a rovnoměrněji zatěžujete celé tělo. Další plus, proč cvičit venku, je, že vlahý letní podvečer se opravdu nedá srovnat se zapařenou „vůní v posilce“.  V dnešní době taky existují na řadě míst speciální venkovní „hřiště“ pro tyto účely, která jsou vybavena jednoduchými cvičebními nástroji, různými hrazdami, tyčemi a tak podobně. Na většině z nich taky působí nějaká parta lidí, kteří se cvičení venku už věnují a většinou rádi a ochotně mezi sebe vezmou i nové zájemce a začátečníky. A ve více lidech už se to lépe táhne, no ne?

Svaly neošidíte, ale máme tady dobrou zprávu ohledně přebytečných tukových polštářů! O liposukci už jste určitě slyšeli. Doba pokročila a moderní technologie také, takže liposukce už dávno neznamená několikadenní pobyt v nemocnici, obrovské modřiny a vyřazení na pár dní z běžného života. Moderní metoda laserové liposukce je šetrná k tělu a nezasahuje okolní tkáně, díky čemuž jsou následné podlitiny a otoky minimální, a vy se tak můžete ihned vrátit ke svým obvyklým aktivitám. Podle rozsahu ošetřované oblasti lze liposukci provést v lokální anestezii. Má to výhodu v tom že návrat do života je daleko rychlejší a celkově je tato anestezie k tělu šetrnější. „Laserovou liposukci lze provádět v lokální anestezii. Stihnout se tak dá za jediný den. To ocení především ti, kteří bojují s pár kily v oblasti břicha a nechtějí, aby jejich okolí vědělo o tom, že byli na zákroku,“ vysvětluje praktické výhody Anna Brandejs, zakladatelka pražské kliniky estetické medicíny Brandeis Clinic.

Pokud chcete stihnout ještě letošní sezónu v plavkách a bez studu, není na co čekat! Právě teď je nejvyšší čas se na liposukci přihlásit, abyste do léta stihli úplnou regeneraci. Objednejte se na nezávaznou konzultaci na Brandeis Clinic. Více informací o tématu laserové liposukce najdete také na Univerzitě krásy.

foto: n12v

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>