Jak se naučit líbat?

Zatímco holky spolu všechno proberou, kluci to mají prostě jinak. Jen těžko spolu budeme probírat, nedejbože vzájemně zkoušet, jak se vlastně naučit líbat. Otázku jak na líbání přitom řeší úplně každý. Jak teda na to, aby si o tobě holky neřekly, že jsi pěkné nemehlo, které to neumí? A aby z toho nebyl trapas jako hrom?

libani

  • Základem úspěchu je samozřejmě čistota. Vyčištěné zuby a jazyk a k tomu svěží dech jsou samozřejmostí. Zkus si to otočit, jak by bylo tobě, kdyby ti do pusy strkala nějaká holka jazyk poté, co by jedla tvarůžky s česnekem? To asi neee, co?
  • Hodně neumětelů při líbání slintá. To je pěkný humus. Hlídej si to. Před tím, než se k ní přiblížíš a pustíš se do díla, polkni. Klidně se v průběhu líbání trochu odtáhni a potichu polkni. Přece nechceš, aby se ti z koutků táhla slina, ne?
  • Vzpomeň si na mámina slova: Nemlaskej. Ano, stejně jako se nemlaská u jídla, nemlaská se ani u líbání. Jistě, může se stát, ale tomu se můžete zasmát a už by se to nemělo nikdy opakovat.
  • Nejdříve se k ní přibliž jako bys jí chtěl dát obyč pusu, ale ne s našpulenými rty a až se přiblíží i ona, dotkni se zlehka jejich rtů a hýbej s nimi. Svými rty můžeš lehce přejíždět po těch jejich. Když chceš do líbání zapojit jazyk, jemně ji ho vsuň do úst, ale bacha, líbání není soutěž o nejdelší jazyk. Zjednodušeně řečeno,  stačí svým jazykem jakoby ochutnávat a prozkoumávat ten její. Zkus si to nejdřív třeba na své ruce… Nesnaž se olizovat ji jako zmrzlinu a necucat jako bonbon. V žádném případě nesaj jako upír,  přece nechceš vdechnout její jazyk.
  • Oči zavři. Jinak si polibek nevychutnáš. Polibek má být romantický, i když ti o ni úplně až tak nejde a bereš ji jen jako tréninkovou figurínu. Se zavřenýma očima se můžeš více soustředit a víc si to vychutnáš.

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>