Kam vyrazit na podzimní rande

Po poměrně vyhřátém létě nás už venku mrazivý vítr a ranní jinovatka důrazně přesvědčují, že i babí léto skočilo, a podzim tu máme v plné parádě. Se změnou počasí se ovšem program, kam vyrazit na rande často smrskne na pár známých podniků, kde je teplo, dá se něco popít, či pojíst, a to je obvykle tak všechno.

Pokud chceš tedy svou holku trochu překvapit, přinášíme některé typy, které vám možná nejen trochu zase rozproudí krev, ale užijete si i zábavu. Jako první nostalgická schůzka přivolávající léto může být návštěva krytého plaveckého bazénu nebo ještě lépe aquacentra. Vyřádíte se a je to ideální příležitost, jak si opět užít rande v plavkách.

Vyrazit můžete i do zoo, i když tyhle výlety patří spíše prázdninám, v každé zoo objevíme několik vyhřátých pavilonů, sloužící živočichům milujícím tropické teploty a tropickou vegetaci, takže se tu zaručeně ohřejeme. Podobné je to i s botanickými zahradami, v areálech pro bujnou tropickou vegetaci, teplota neklesne pod 30 stupňů Celsia, takže máme saunu i zážitek v jednom.

Kde se naopak neohřejeme, jsou různé hrady a zámky, které jsou ještě celý říjen ve většině případů přístupné veřejnosti o víkendech. Tady nám ale poněkud nižší teploty vynahradí poměrně zajímavá romantika, kterou ocení zvlášť holky. Hrady a zámky jsou totiž touhle dobou takřka opuštěné, takže se nám klidně může stát, že si užijeme prohlídku jen ve dvou.

zap

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>