Kdy se rozejít s holkou?

Nevíš, kdy je ten správný čas rozejít se svou holkou? Některým vydrží vztah celý život, jiný pár si prostě nesedne a musejí od sebe.

Kdy je na rozchod ten správný čas a jak na to? 

Důvodů proč se s holkou rozejít je nespočet, nahodíme alespoň některé z nich.

holka-houpacka-rozchod

Máš jinou

I když by se ti dost možná líbilo mít holek více, nejlépe celý harém, nedělej to. Kdyby na to přišly, byl by sekec a neměl bys ani jednu. Navíc je férové rozejít se s holkou, když máš zálusk na jinou.

Nelíbí se ti

Jasně, ten večer na diskotéce se ti líbila, ale to jsi byl v náladě. Ale když ses s ní viděl podruhé, potřetí už to není ono. Nebo jste spolu delší čas a přesto, že se ti na začátku strašně líbila, teď už tomu tak není? Nečekej na zázrak, láska je slepá a jakmile trochu opadne, začneme na druhém vidět to, co jsme před tím neviděli a někdy je to prostě neúnosné. Je to i tvůj případ? Pak je čas na rozchod.

Nerozumíte si

Je krásná, milá, hodná, ale úplně jiná? Protiklady se přitahují, ale zatímco ty žiješ sportem a aktivním životem, ona by nejraději jen chodila po obchodech a vysedávala v kavárnách? Pokud si ve vztahu nerozumíte a nemáte žádné stejné zájmy a ani témata k debatě, může být sebekrásnější, ale dlouhodobý vztah z toho prostě být nemůže.

Jak se s holkou rozejít?
  • Aby byl rozchod co nejférovější a co nejméně bolel, je třeba dodržovat několik pravidel.
  • O rozchodu se musí dozvědět jako první ona a ne tví kamarádi.
  • Jednej s ní tak, jak bys chtěl, aby ona jednala s tebou.
  • Pro rozchod vyber neutrální půdu.
  • Zbytečně rozchod neanalyzuj. Nenech se zatáhnout do analyzování vztahu, různých křivd apod.
  • Nic ji nevyčítej.
  • Své rozhodnutí rozejít jí podej jako rozhodnutí, ke kterému jsi dospěl. Jako vysvětlení určitě postačí, že už si nerozumíte a že každý od života očekáváte něco jiného.

Jarda
foto: pixabay.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>