Jak sbalit holku na ulici?

Návodů jak sbalit holku je na netu mraky. Čím dál častěji je ale možné se dočíst spíše jak na to na sociálních sítích. Jenže my žijeme mimo toho virtuálního života i ten opravdový, tedy IRL (pro boomery in real life) a naživo se to může zdát o pozdání těžší. Nebo ne? 

rande_dvojce

Nedávno u nás holka v redakci měla tu možnost být balena na ulici a i když je zadaná a sbalení tak neklaplo, přišla celá vysmátá a překvapená, že i v 21. století 21.roku je možné se s někým seznámit venku, ve dne, na ulici. Jak na to? 

Prostě a jednoduše ji týpek na ulici řekl: „Ahoj.” Ona na to: „Ahoj.” „Jsi hezká,” říká týpek. „Dík,” odpovídá Nika celá červená s úsměvem od ucha k uchu. „Jedeš domů nebo za někým?” Ptá se týpek a rozproudí tak debatu, která končí o pár minut později popřáním týpkovi hodně štěstí při hledání holky. 

Tak takhle jednoduché to je. Respektive může být, když prostě vezmeš odvahu a nenecháš se odradit případným neúspěchem. Některé statistiky říkají, že každá pátá holka se chytne, a to je docela slušné, ne? 

Nikde není psané, že to může musí proběhnout hned takhle. Ale namísto, jsi hezká, můžeš prostě říct, že se ti líbí její svetr, pes, lak na nehty nebo třeba úsměv. Nebo se prostě zeptej, jak se má, kam právě jde a jestli ji můžeš doprovodit nebo pozvat na kafe… Možností je bambilión. Ať zvolíš jakoukoli, je dobré působit sebejistě. 

Výhody seznámení na ulici jsou zřejmé. Hned vídíš, zda se chytla nebo ne. Když navíc proběhne první kontakt v reálu, odpadá pak u prvního rande strach z toho, kdo přijde a zda fotky na instagramu nejsou všechny staršího data a prohnané ultra filtry.

Co ty na to? Už jsi někdy zkoušel balit holku na ulici? Vyšlo to? Cos jí řekl? Poděl se s případými zkušenostmi s ostatními. 

Jarda
Zdroj foto: pixabay.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>