Přijďte se rozloučit se svobodou do Goldfingers

Tanečnice z Goldfingers se postarají o to, abyste na svoji poslední noc na svobodě dlouho vzpomínali. Kompletní nabídka striptýzových tanců, kvalitní pití a doutníky, to vše zdobí tento klub, do kterého se sjíždí klienti z celé Evropy.

drinky

Zábava v centru Prahy

Tento legendární noční klub najdete v centru Prahy – na Václavském náměstí, kousek od stanice metra Můstek. Vstupné je zdarma, o Vaši společnost a společnost Vašich přátel se budou starat nejkrásnější tanečnice z Prahy. Pokud si chcete Váš velké večer užít, doporučujeme si předem rezervovat VIP stoly přímo u pódia. Budete tak mít jistotu, že se po celé vystoupení budete nacházet v epicentru zábavy.

Luxus, kam se podíváte

Kromě luxusní společnosti, prostor (klub se nachází v prostorách bývalého divadla) je pro Vás připraveno i luxusní pití (několik druhů piva, whisky, vodky, rumu, ginu, tequilly apod.) a kouření (pravé kubánské doutníky Cohiba).

V rámci speciálního balíčku „rozlučka se svobodou“ se dokonce budete moci podívat na pódium, kde se Vám budou (poměrně intenzivně) věnovat 2 tanečnice, které Vám předvedou lesbickou show, připoutají Vás k taneční tyči a postupně Vás svléknout do spodního prádla…

Klub otevírá ve 20:30 a proud zábavy plyne až do 05:00 (všední dny kromě pátku), resp. 06:00 (pátek, víkend).

Přijďte si tedy užít Váš velký večer do klubu, který patří k tomu nejlepšímu, co noční Praha nabízí. Oblíbili si jej nejen návštěvníci z České republiky, ale také Velké Británie, Švédska, Rakouska, Francie a dokonce i Indie.

Tanečnice klubu Goldfingers se těší na Vaši společnost!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>