Jak balit holky na facebooku?

Život se postupně přesouvá na internet. Sociální média vládnou světem a jsou skvělým způsobem, jak se seznámit. Facebook je nepřeberná studnice hezkých holek. To by bylo, abys tam nenašel i ty tu pravou.

Zatímco u běžného seznamování tváří v tvář trvá často i pár schůzek, než zjistíš, že dotyčná není ta pravá, protože máte úplně jiné záliby, na facebooku se o ní můžeš dozvědět všechno během několika málo minut.

Pokud tam má fotky z akcí, kde pije pivo a sleduje v hospodě fotbal, je jasné, že tě nebude peskovat za to, když se na takový tah vydáš ty.

Strategie je základ

Bohužel to nejde úplně tak jednoduše, že napíšeš té, která se ti líbí a ona s tebou hned začne chodit. Abys byl úspěšný, chce to strategii.

Jak už to v životě bývá, nejdůležitější je první dojem. Naprosto zásadní je tedy profilovka. Zapomeň na to, kde se křeníš tak, že tě ani vlastní máma nepozná, nebo kde jsi tak na mol a kamarádi tě počmárali ne zrovna slušnými obrázky. To, co máš na profilovém obrázku, určí, jak se bude tvoje konverzace s dotyčnou vyvíjet. Pokud se tedy vůbec vyvíjet bude.

Fotka musí být nenucená, přirozená a měl bys působit kulturně. Pokud máš v rodině nějaké dítě, vyfoť se s ním – holky milují malé děti a tak z pocitu, že jsi schopen se o nějaké postarat se jim podlomí kolena.

Stejně jako ty máš nutkání prozkoumat její fotky a zájmy, bude to zajímat i ji. Proto všechno důležité o tobě musíš vyplnit. Pravda vítězí, pokud nejsi fanoušek filmů Rosamundy Pilcher, nepiš, že se ti to líbí – jinak se s ní budeš muset koukat! A věř, že není nic nudnějšího.

Pokud si tam natrefil na nějakou zájmovou skupinu, přidej se do ni. Určitě tam bude spousta holek, se kterými můžeš navázat řeč.

Vše vyplnit znamená, přidat tam i místo, odkud jsi. Láska sice funguje i na dálku, ale věř, že po čase tě přestane bavit jezdit z Prahy do Košic.

Kde při hledání začít? Není nad to mít společné přátele. Takže projdi kamarádky a známé tvých přátel. Snadněji tak navážeš kontakt – můžeš se na něj odkázat.

Jak navázat kontakt? Musíš si uvědomit, že holky myslí úplně ale úplně jinak, než ty. Takže to co tobě přijde jako padlé na hlavu, jim se líbí. Takže klidně využij funkci šťouchnutí. Určitě jí to zalichotí. A třeba si po čase šťouchneš i jinak. :-) Pokud odpoví, navaž s ní hovor na nějaký společný zájem a chatujte spolu. Neboj se ji pozvat na procházku, piknik, kafe – prostě na rande.

Jak si poradit s první rande, najdeš v tomto článku.

Hodně štěstí. :-)

Jarda

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>