Získejte silnou erekci. Klíčová je pravidelnost a vytrvalost

I když si to většina mužů nemyslí, faktem je, že problémy s erekcí má čas od času skutečně každý. Muži jsou na toto téma značně citliví, a tak pro ně občas bývá těžké přiznat, že mají podobný problém. V reálu je to ale docela běžné a se zvyšujícím věkem se tyto věci budou dít ještě častěji. Pokud vás tyto potíže trápí, jistě vám prospěje pár triků jak zlepšit erekci. Možná vás překvapí, že některé jsou docela jednoduché. Výsledky se přitom zřídka dostaví okamžitě. Vyplatí se proto své tělo dlouhodobě podporovat, aby se pak mohla dostavit také silná erekce. Pravidelnost a vytrvalost skutečně dokážou divy, takže je zcela zásadní nepřestat, když se výsledky nedostaví okamžitě.

Cviky na svaly pánevního dna

Tyto svaly je možné najít z vnitřní strany pánve. A jsou poměrně zásadní také při ztopoření penisu. Jejich oslabení je často způsobené sedavým způsobem života nebo nedostatkem různorodého pohybu. Přitom ale stačí svaly pravidelně správně a efektivně procvičovat a vaše potíže se mohou zmírnit.

Hydratace

Nedostatečná erekce bývá spojována třeba také s nedostatkem tekutin v těle. Dehydratace totiž snižuje objem krve a také dochází k zúžení krevních cév, což může zhoršovat průtok krve ve více částech těla, včetně penisu. Zkuste se tedy před akcí pořádně napít a uvidíte, že vše půjde lépe.

Doplňky stravy

Zaměřte se na tabletky na potenci, které obsahují zejména přírodní složky a pomáhají tělu dodat nezbytné látky pro přirozenou podporu erekce. Díky nim se může hladina testosteronu zvyšovat pozvolna a vydržet stabilní po delší dobu. Klidně zkuste i více preparátů, abyste otestovali, co na vás nejvíc platí.

Zdravá strava

Zdravá strava je často dost neurčitý pojem, ale obecně do ní lze zahrnout dostatek ovoce a zeleniny, kvalitní maso, ryby a tuky, a naopak méně cukru, alkoholu a nadbytku soli.

Zdroj obrázku: Olena Yakobchuk / Shutterstock.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>