Jak psát holce?

Poznal jsi holku, která se ti líbí a myslíš, že by stálo za to jí více poznat? Na osobní setkání to ještě není a spíš bys to nejdřív viděl na psaní textovém a po fejsu? Proč ne, nač ztrácet čas na rande, abys nakonec zjistil, že s vůbec nerozumíte.

I když se nám klukům to může zdát jako totální nesmysl, jako první bys měl napsat ty. Stejně jako jí pozvat na první rande. Holky to sice nepřiznají nahlas, ale tak nějak to od nás očekávají. (Asi tak jako my od nich očekáváme, že budou umět vařit.)

holka s mobilem

Pokud chceš holku zaujmout a dostat se jí pod kůži, pak si dej hodně záležet na tom, co budeš psát. A pamatuj, že holky mluví o tom, co jim napíšeme, porovnávají a dopodrobna lustrují každé slovo. Prostě a jednoduše hledají skryté náznaky a významy, i když tak většinou žádné nejsou…

Dávej si bacha, holky údajně vypozorovaly, že většina kluků píše ty samé bludy. Že právě přišli domů z posilovny nebo tréninku, nebo že jdou akorát cvičit na kytaru atd. Přičemž to v 90% vůbec není pravda a jsou to jen triky, jak ji sbalit.

Prostě nepředstírej něco, co nejsi… Klidně přiznej, že ležíš doma a čučíš na seriály.

Jak začít se psaním a co psát? No, to je samozřejmě individuální, ale není od věci se jí zeptat, jak se má a pak pokládat klasické seznamovací otázky – co poslouchá, co čte, na co kouká, jaké má názory na…, jestli nechce jít ven apod.

Jinak, nevadí, když jeden dva dny neodpovíme. Holky to sice podle jejich slov trochu ničí, ale o to víc je to vyhecuje. Chtějí být loveny, tak ať to mají. Oproti tomu je hodně důležité se vyhnout spamu, takže bychom ji neměli psát desetkrát za hodinu naprosté blbosti, jen proto, abychom s ní byli v kontaktu.

Tip na závěr: Holkám záleží na detailech a to setsakramentsky hodně. Takže když bys jí normálně pusu nedal, neposílej jí pusinkovatého smilika. Jinak si dost koleduješ…

Jarda – na toto téma vyškolen vlastní sestrou…
foto: pixabay.com

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. zdenek napsal:

    jajimiluju

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>