Mužská cesta na prahu dospělosti – Beskydy na sněžnicích

Zážitkový víkend pro mladé muže od 16 do 21 let.

30. 1. – 1. 22015. Tři dny a dvě noci strávíme v zapomenuté krajině Vsetínských vrchů a budeme se věnovat tématu mezilidských vztahů.

Zaostříme na vztahy se ženami, ale dojde i na rodiče, přátele a další lidi kolem nás. Pojď do toto s námi! Zažiješ dobrodružství i relax, zimu i oheň, zápasení i spolupráci. Útočištěm nám bude horský srub v 800 m. n. m.

Co získáš?
  • Nevšední zážitek na sněžnicích
  • Zajímavé podněty pro svůj osobní život a mezilidské vztahy
  • Uděláš konkrétní odvážný krok k vlastní dospělosti a nezávislosti

Kurz kombinuje prvky outdoorového dobrodružství s metodou skupinové práce. Lektor kurzu nedává „návody“, ale pomáhá účastníkům hledat své vlastní odpovědi.

Základní informace:

Kurz proběhne 30. 1. – 1. 2. v drsné zimní krajině Vsetínských vrchů. Sejdeme se v pátek v 10:50 na Hlavním nádraží v Praze (případně v 15:00 ve Vsetíně). Předpokládaný konec je v neděli v 18:44 opět na Hlaváku.

Cena za workshop je 2200 Kč. Zahrnuje kurzovné, ubytování, cestu a drsnou stravu na celý víkend. Platí se do 7 dnů po potvrzení přihlášky na účet LOMu 2500601848/2010, variabilní symbol: 153, do zprávy pro příjemce napište své jméno.

Přihláška je závazná. Storno poplatky: do 5 dnů před konáním akce 50 %, poté 100 %.

Přihlášky přijímáme do 15. ledna prostřednictvím tohoto on-line formuláře.

Více informací zde.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>