Na co holky myslí před prvním rande?

Chystáš se na rande a napadlo tě, co se ti asi tak honí tvému holčičímu protějšku hlavou? Kejma se zeptal několika holek a tady je seznam toho, co je napadá nejčastěji.

Nemám nic na sebe…

Tohle holky prohlašují hned několikrát týdně a je úplně jedno, jak moc jejich šatník praská ve švech. Jejich panika se zvyšuje v době menstruace a před důležitými událostmi. A jak nám prozradily hned tři holky z pěti, rande je pro ně důležité.

Mám si vzít sexy prádlo?

Průsvitné, nebo krajkové spodní prádlo bohužel nosí denně jen mizivé procento holek. Většina raději ráno sáhne po bavlněných kalhotkách nebo ještě větších kouscích. Velikost prádla se obvykle zvětšuje úměrně s věkem.

Taky si mě vygooglil?

O tom, že jsou holky zvědavé, není třeba diskutovat. Dneska mají k lustrování navíc skvělý prostředek – to je Gogole,  Instagram, Facebook, Twitter. Těžko říct, proč to dělají, snad aby věděly, do čeho jdou, aby zjistily s kým a kde se stýkáš a jaké byly tvé bejvalky.

Neměla bych to zrušit?

Před rande mají holky nervy napnuté k prasknutí, a tak je napadají všechny možné myšlenky. Neboj se, to neznamená, že by o rande s tebou neměly zájem, to je prostě jen nervozita a obavy z neznáma. Na rande stejně nakonec přijde.

O čem si budeme povídat?

I když jsou holky ukecané, stává se, že když jim o něco jde, dojde jim řeč. Dost možná zavolají kámoškám a vyzvědí nějaká moudra. Nakonec se ale tyhle obavy stanou lichými. A pokud ani tebe nenapadá, o čem mluvit, co takhle o sourozencích, o cestování, o tvých snech a plánech do budoucna, oblíbených filmech, hudbě, o tom co jí baví, atd.

Co když je to ten pravý? 

Tuhle větu znáš určitě z amerických romantických filmech a v hlavě si ji přehrávají i české holky. Holky o věcech často příliš přemýšlejí a často se už po prvním povedeném rande vidí ve svatebních šatech. Ale neboj, o ruku pořád ještě žádají kluci, takže buď bez obav. :-)

foto: picjumbo.com, Dannie

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>