Jak na první rande?

Konečně ses osmělil a oslovil ji, ale teď se děsíš toho, kam jí vezmeš a o čem s ní vůbec budeš mluvit? Nervozitu hoď za hlavu a čti dál. :-)

Kam zajít záleží samozřejmě na tom, kde bydlíte. Když ve větším městě, pak je možností vyžití hodně. Bezva je zoo. Tam je spousta vjemů a budete si mít co říct, i když si moc nepadnete do oka.

Pokud bude venku hezky a je v okolí kam, pak zajděte třeba někam na vyhlídku, do lesa nebo parku. Cestou si můžete bezvadně popovídat a když nebude zrovna o čem mluvit, tak můžeš začít o výletech s rodinou, o těch školních nebo třeba o přírodě. Však ono už tě něco napadne. Jen pozor, o tom jí ale předem řekni, ať se může dostatečně obléknout a cestou ti tam neumrzne.

Teď v zimním období můžete jít třeba bruslit. O tom jí ani nemusíš říkat dopředu, protože si brusle můžete vypůjčit až tam a ani není potřeba se pro tuto příležitost nějak speciálně obléct.

Zajímá tě, co kino? Kino ano, ale třeba až na třetím rande. To první je od toho, abyste se poznali a v kině toho o sobě moc nezjistíte. Na tom třetím si už můžeš dovolit vzít jí během filmu třeba za ruku.

Do restaurace nebo kavárny zajděte, až se alespoň trochu poznáte a budeš mít jistotu, že nebude stát řeč. Není nic trapnějšího, než sedět u jednoho stolu, koukat beznadějně okolo sebe a poslouchat to trapné ticho. Restaurací můžete vaše první rande bezvadně zakončit.

Dárek s sebou neber, nevíš, co má ráda a jestli třeba nemá alergii na květiny. To zjisti během prvního rande a pokud se ti bude líbit a vy se sejdete ještě jednou, pak ji můžeš udělat radost čokoládou nebo květinou. Pokud se chceš zachovat jako gentleman, pak za ní můžeš zaplatit vstupné nebo útratu.

No a o čem vůbec mluvit? O sourozencích, o cestování, o vašich snech a plánech do budoucna, oblíbených filmech, hudbě, o tom co jí baví. A dalo by se pokračovat ještě dlouho.

O čem naopak nemluvit? O bývalých přítelkyních, o nechutných věcech, o pornu, o tom, kolikrát a kde ses opil tak, že jsi lezl po čtyřech apod.

Jarda

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>