Co jí dát k Valentýnu?

 

Pánové pozor! Blíží se svátek, který sice v našich končinách není moc populární, nicméně rok od roku k nám proniká čím dál více. Správně, řeč je o Valentýnu. Abychom doma neměli peklo a abychom s naší polovičkou mohli v poklidu sdílet domácnost, pak je dobré věnovat mu alespoň malou pozornost.

Valentýnské srdceJenže to máme svátek, narozeniny, Vánoce a kdo má pořád co vymýšlet. :-) Proto máme pár rad.

Valentýnský dárek je ale třeba pořádně zvážit a promyslet, a to i z finančního hlediska. Cesta do ženské duše je totiž trnitá. Pokud koupíte pozorný a drahý dárek a vy od ní dostanete „jen“ bonboniéru, pak se může cítit zahanbeně. Pokud to bude naopak, hrozí, že budete poslouchat, že si jí nevážíte a že ji nemáte dostatečně rád. Ideální je předem se dohodnout a na rovinu si říct, v jakých cenových relacích se budete pohybovat.

Vtipně a originálně

Pokud se rozhodnete pro Valentýna méně nákladného, ale o to originálnějšího a vtipného, pak ji můžete darovat například 36 cm lízátko. Další dárek, který určitě ocení, je růžový deštník ve tvaru srdce. Jestli vás deštník nezaujal, ale tvar srdce nezavrhujete, pak jsou skvělou volbou hrnečky, jak jinak než ve tvaru srdce. Kde všechny tyto super věci sehnat? Mrkněte na stránky darceky-eshop.sk, na těch totiž zaručeně vyberete.

Tradičně a na jistotu

Pokud si vaše partnerka potrpí na svůj vzhled, pak nic nezkazíte značkovým oblečením. Elegantní a stylové oblečení nebo kabelka potěší každou ženu. Obáváte se, že netrefíte velikost? Tak si kupte oblečení na sebe. No neříkejte, že ji neuděláte radost, když uvidí, že pro ní dbáte na svůj zevnějšek? Pokud se vám ale takový odvážný tah moc nezdá, tak investujte třeba do jedinečných šperků Crystallized – Swarovski Elements.

Nebo do hodinek. Ostatně ty si můžete darovat vzájemně. Vy jí a ona Vám, tak vyřešíte nechtěné nedorozumění, o kterém jsme psali výše. Možná víte přesný i typ, jaké se jí líbí. V tom případě jste šťastný muž. Pokud ne, tak sáhněte po hodinkách Diesel, které se líbí snad každé. Obzvláště nové modely jsou líbivé a precizně provedené. Podívejte se sami na stránky etime.sk.

Tak co, máte jasněji v tom, co koupit vaší polovičce?

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>