Jak oslovit holku

Téma, které trápí hodně kluků jako ty. Bodejť by ne, tohle se zkrátka ve škole neučí. Kejma pro tebe připravil malý návod, jak se do toho pustit. Věř, že nakonec to nic těžkého nebude.

1. krok – kontakt

Základní a první tah je jednoznačně oční kontakt. Ale pozor, neznamená to, že bys na ni měl koukat od rána do večera jako na svatý obrázek. To by se dalo kvalifikovat spíše jako obtěžování nebo stalking. Bohatě postačí, když se na ni krátce podíváš a když se vaše pohledy střetnou, usměješ se na ni. Jo, přesně taková kravina a přesto to na holky platí.

2. krok – příležitost

Takže první kontakt bys měl úspěšně za sebou. To znamená, že už o tobě ví. Teď to chce počkat na tu správnou příležitost. Tedy nejlépe na dobu, až budete sami a budete mít alespoň chvíli času.

3. krok – kompliment

Když už se s ní potkáš a vycítíš, že je to ta správná příležitost, pusť se do skládání komplimentů. Jakými? Samozřejmě, že čím originálnější, tím lepší. Ale nic nezkazíš, když jí pochválíš úsměv. Jasně, tohle používali už naši dědečkové, ale proč asi? Protože to funguje! :-)

4. krok – smích

Co dál? Rozesměj ji. Kluci jsou od narození vtipálkové a holky to milují, tak toho využij. Až tak těžké to nebude, skoro všechny holky se smějí pořád. Není těžké v tomto ohledu zabodovat. Cílem je poukázat na to, že máte smysl pro humor.

5. krok – a dost

Bohužel vaše první setkání tváří v tvář nebude trvat věčně, a proto je třeba konverzaci včas ukončit. Příliš to s délkou nepřeháněj a včas odhadni únosnou délku.
Pokud se holka nechytne, nevadí, není vše dnům konec. Možná to je to jen proto, že ses příliš nepředvedl. Cvičení dělá mistry, a proto se v seznamování a v konverzacích cvič. Snaž se hodně mluvit s cizími lidmi.

Každá holka je svoje, tudíž neexistuje jeden návod, podle kterého se dá držet. Proto musíš být kreativní a improvizovat, ale hlavně se neboj, vždyť je to jen holka. :-)

Jarda

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>