Začni se připravovat na MS v hokeji 2016

Navnadila tě letošní atmosféra ve fanzónách a na stadionech natolik, že ses rozhodl vydat se na příští mistrovství světa? Příští 80. mistrovství světa v ledním hokeji se bude konat v Rusku, ve městech Moskva a Petrohrad. A jak nám Rusko ukázalo na Olympiádě v Soči, bude se na co těšit a dá se očekávat, že o fanoušky nouze nebude. Chceš mezi ně zapadnout a stát se jedním z nich? Na nic nečekej a začni plánovat.

Co si obstarat?

Každý fanoušek by měl mít nějakou tu fanouškovskou proprietu. Počínaje šálou v barvách svého týmu, po pleskačky a vlajky. Kdo je ale fanda, jak se patří, ví, že bez hokejového dresu, to nepůjde. Že žádný takový nemáš a nechceš za ně utrácet na stadionech, kde za ně chtějí nehorázné částky?

Neboj, hokejový dres pro profesionální hráče a stejně tak pro fanoušky si můžeš nechat vyrobit a poslat. A pozor, nemusíš se omezovat na legendární číslo 68, můžeš si totiž vybrat, jaké jméno a číslo tvůj dres ponese.

Kromě dresu by sis samozřejmě měl pořídit vlajku nebo zástavu, ať je čím mávat. Výrobce texprint.sk uvádí: V naší nabídce najdete zástavy a rozměr ponecháváme na požadavcích klienta.“ Takže je jen na tobě, jestli si pořídíš zástavu dlouhou 30 nebo 100 cm. Jen pozor, aby tě s ní pustili do letadla.

Co ještě si s sebou na stadion pořídit? Vtipné jsou nejrůznější masky a čepice. Ale bacha, všeho s mírou. Nezapomeň, že abys mohl skákat jako správný Čech a přitom popíjet tekuté zlato, měl bys mít alespoň jednu ruku volnou. :-)

Letenku zařiď včas

Protože je příští ročník až v Rusku, budou čeští fanoušci odkázání na leteckou dopravu. Zajisti si letenky s předstihem. Obzvláště v letecké dopravě platí, že čím dříve, tím lépe. Rezervuj si levné letenky již nyní a ušetři.  Zpáteční letenku Praha – Moskva můžeš pořídit už od 4200 Kč.

Pak už jen pořídit vstupenky a hokejové šílenství může začít na novo. Otázkou jen zůstane, zda s Jágrem nebo bez.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>