Co by měl mít každý chlap, aby zaujal?

Od holek očekáváme, že se budou o sebe starat, budou mít oholené nohy, nalakované nehty, budou nosit hezké přitažlivé spodní prádlo, výstřihy, sukně a boty na podpatku. Pokud budou toto splňovat, bude o ně zájem. Ale co se očekává od nás chlapů?

Co by měl mít každý chlap, aby zabodoval u ženského pokolení?

Jistě, každá i ta nejvíce milá holka jde po penězích. V podstatě jim to ani nejde vyčítat, protože za to vlastně nemohou, je to jejich přirozená potřeba zaopatřit sebe a své potenciální děti.

Ale ne když se netopíme v panězích, musíme zaujmout jinak. Žijeme v 21. století a už dávno nešplháme po stromech, tak bychom se měli sprchovat, vonět, stříhat nehty a čistit zuby. Staré pořekadlo říká, že šaty dělají člověka a je to pravda. Která holka by se otočila za chlapem v nepadnoucím a nedejbože špinavém oblečení a v okopaných botech? Ano, hádáte správně, žádná.

Boty, hodinky a …

Ale když na sebe hodíme čisté vyžehlené tričko nebo košili, neroztrhané kalhoty a pohodlné boty Bugatti, naše šance se hned zvýší. Právě pěkné a čisté boty, to je základ. Mnoho anket ukázalo, že ženy na chlapech v prvé řadě zaujmou boty a hned poté hodinky.

Investice do hodinek se vyplatí. Nejen, že jsou magnetem na ženy, ale navíc plní reprezentativní funkci – každý hned pozná, že nejsi jen tak nějaký “šupák”. Před stoletím byly trendy cibulky, v dnešní době hrají prim trendové hodinky Michael Kors.

Co ještě kromě bot a hodinek ženy na chlepech nejvíce zaujme? Zadek a pak teprve obličej. Takže pozor pánové, šanci mají i ti, co zrovna nevypadají jako Brad Pitt nebo Robert Downey jr. Chce to jen trochu pohybu.

Pokud si myslíte, že by to chtělo ještě něco, máte pravdu. Každý správný muž by měl mít nůž. Proč? Pro bezpečnost, proto aby si mohl odkrojit jídlo, uřezat větev a založit oheň. Důvodů je nespočet. Navíc je nůž pěkný dárek pro muže, kterým můžeš obdarovat všechny tvé známé a s výběrem takového dárku, nikdy nešlápneš vedle…

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>