Víme, co ženy přitahuje na mužích!

Chceš svým zjevem oslovit holky? Aby tvůj vzhled mluvil sám za sebe a každá aby se za tebou otočila?

Víme, co ženy na mužích přitahuje!

Když se zeptáš holky, která chce udělat dojem a v jádru je hodná, co se ji na mužích líbí, pravděpodobně ti řekne, že smysl pro humor, galantnost apod. Když se zeptáš holky, které jde jen o to, mít se dobře a moc se nenadřít, dost pravděpodobně ti řekne, že nadutá peněženka.

pritazlivy

Pokud ale pomineme tyto odpovědi, holky zajímá, i když to nerady přiznávají, náš vzhled. Ostatně je to to první, co vidí. Je jasné, že všichni můžeme vypadat jako muž roku, ale ženskému ideálu se můžeme přiblížit.

Ruce

Holky určitě zaujmou ruce. Takže ostříhané nehty, bez špíny a záděr by se měly stát naprostou samozřejmostí.

Vlasy

Dalším bodem jsou vlasy. Ty by měly být vždy umyté, učesané a rozhodně nic nezkazíš nějakým moderním účesem. Ten totiž může napovědět, že se zajímáš o módní trendy a to holky zajímá.

Pokud ti tedy vlasy ve velkém vypadávají. Rozhodně to začni řešit. Příčiny vypadávání vlasů mohou naznačovat nějaký zdravotní problém, který se později může odrazit i na pleti. No upřímně, která holka by toužila po někom s fleky na obličeji a oblečením plných vlasů a nedejbože lupů?

Strniště & vousy

Momentálním trendem jsou vousy, nebo alespoň strniště. To totiž ukazuje na vysoké množství testosteronu, což je známkou dobré genetické kvality a projevem mužnosti.

Chlupy

Co si budeme povídat, ženy zajímá i to, co není vidět na první pohled. Chlupatý zadek a záda fakt netáhnou, naopak pár chloupků na hrudníku, které vykukují z pod rozepnuté košile, jsou namístě. Ale než počet chlupů ženy zajímá ještě jiné partie.

Penis

I když tedy tvrdí, že na velikosti nezáleží, podle toho, co si ženy špitají na záchodcích, to tak úplně není. S malým penisem prostě moc parády neuděláš. Pokud patříš mezi nepříliš obdařené muže, asi sis už položil otázku jak si zvětšit penis.

V dnešní pokrokové době vědy, techniky a zdravotnictví to není zase takový problém. Možností je hned několik. Operaci, která s sebou může vést i rizika, nech až jako nejzazší možnost. Existují totiž i přirozené možnosti. Jednou z nich je bylinný prášek Xtrasize. Vyzkoušej a přesvědč se sám.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>