Nákup vozu a jeho tuning místo dovči

Nepodařilo se ti letos vyrazit na žádnou pořádnou dovolenou někam k moři, nebo alespoň k vodě do kempu? Pak by to možná chtělo zkusit zapátrat po možnostech zábavy, které nám poskytne i trávení léta v domácích podmínkách.

Jednou z nich může být nákup vozu a jeho pověstné ,,vytunění“. Ono se oboje totiž poměrně logicky doplňuje, zvlášť pokud nemáme v kapse zlatou kreditku od rodičů a nemůžeme si dovolit nákup dokonalého vozu. Nedostatek financí nás tak obvykle zavede do autobazaru nebo na různé online aukce či bazary, kde si některý z modelů vybereme, většinou alespoň podle základních kritérií pojízdnosti a délky technické kontroly.

Pak už máme podobu vozu v našich rukách. Na co je obvykle třeba se zaměřit jsou pneumatiky. U většiny vozů jsou sjeté natolik, že jízda na nich by nebyla právě bezpečná. Setkáme se i s tím, že obutí vozu je pomyslně podle šablony, každý pes, jiná ves, což také není dvakrát žádoucí. Jindy třeba chybí jen náhrada do kufru, pokud bychom třeba pneumatiku píchli.

Ať tak či tak, nákup pneumatik můžeme pohodlně uskutečnit i z domova přes pneumatiky.sk. Nákupem pneumatik to však obvykle jen začíná. Zaměřit se dále budeme muset na jednotlivé náhradní repasované díly.

Shánět možná budeme muset vzduchový kompresor, nebo ložiska, protože ta původní mohou být již příliš opotřebovaná.  Více o ložiskách, a jaké máme ve spojitosti s nimi možnosti, nalezneme zde.

Dej se do toho. Letos tak ušetříš, zabavíš se, jako výsledek budeš mít bezva auťák a kdo ví, třeba už příští rok se v něm vydáš na cesty. :-)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>