3 tipy na ideální dovolenou pro fotbalové fanoušky

Léto běží na plné pecky. Kámoši sdílejí na sociálních sítích fotky z dovolených a ty pořád ještě sedíš doma? Říkáš si, že by to chtělo alespoň na pár dní někam vyrazit? A co ti v tom brání? Kdo říká, že musíš k moři, nebo na hory. Dovolenou si jde skvěle užít i jinak – pěkně po chlapsku.

Máme 3 tipy na ideální dovolenou pro fotbalové fanoušky!

Sever Anglie to jistí!

Co takhle se vydat na fotbalový zájezd do Anglie a mrknout na zápas Manchesteru United? Zarezervuj si vstupenky na Manchester United a leť!

manchester united

Během zájezdu na zápas Manchesteru United poznáš i město Manchester. V doprovodu delegáta můžeš kromě fotbalu absolvovat i prohlídku centra města a místních hlavních atrakcí. Centrum města má zajímavou polohu poblíž sítě kanálů a mlýnů a dá se snadno projít pěšky. Tvoří ho několik rozdílných čtvrtí, což mu dodává zajímavý a živý charakter. Manchester nabízí baštu pro historiky, romantiky i nákupní maniaky. Manchester je totiž také hlavním nákupním centrem severu Anglie.

V ceně zájezdu je obousměrná letenka, ubytování, vstupenka na zápas, služby delegáta  a další doplňkové služby.

Není problém dohodnout si zajímavý doplňkový program jako třeba prohlídku stadionů a oficiálních fanshopů. Program mimo zápas se může ale linout úplně jiném než ve fotbalovém duchu. Co třeba navštívit typický britský bar a dát si pintu piva, nebo poznat i nedaleký Liverpool? Vše je na dohodě…

Nejsi fanda červených ďáblů? Bundesliga to jistí!

Tak se vydej na zájezd na Bayern Mnichov.  Zakoupit si můžeš třeba jen vstupenky na zápas a zbytek zařídit po vlastní ose. Nebo se můžeš dohodnout s fotbaltour.cz a nechat si připravit zájezd přesně podle tvých požadavků (od letenek a hotelu, po návštěvu města).

mic fc bayern

Bylo by škoda být v Mnichově a mimo Allianz Areny nic dalšího nepoznat. Mnichov přímo vybízí k návštěvě BMW Welt, mistrovské přehlídky německé automobilky. Milovníci piva by si samozřejmě neměli nechat ujít Octoberfest. Proč nespojit hned dvě vášně v jednom zájezdu?

Nebo radši po stopách Messiho?

Pořád to není to pravé? Pak nezbývá něž si opatřit lístky na FC Barcelona a na vlastní oči se pokochat umem mistra Lionela Messiho.

camp nou

Záleží jen na tobě, jakému zápasu dáš přednost a kam se podíváš. Může to být Anglie, Stockholm nebo třeba samotná Barcelona. V každém případě se nemusíš o nic starat. Prostě zaplatíš, zabalíš, letíš, fandíš. Co víc si přát…

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>