Vanoční dárek pro muže

Mnoho z nás (a nejenom žen) se již přesvědčilo, že vymyslet originální dárek pro muže, není mnohdy úplně brnkačka. Chceme Vám to letos zjednodušit, a tak se s vámi podělíme o několik skvělých tipů.

 To nejvíc, co chtějí zažít obdarovaný i dárce zároveň, jsou oči plné překvapení a smíchu. Ty těžko vykouzlíte obyčejnými ponožkami nebo sadou nožů, čímž nechceme hanit tyhle praktické a jistě užitečné dárky. Alespoň jeden dáreček z mnoha dalších praktických by však měl disponovat nápadem. My vsázíme na tyhle varianty:

1)     Sdělte něco osobního tricko_myshirt

Abychom se muže dotkli, zabrnkali mu na city, nebo mu polechtali bránici, stačí mu připomenout některou situaci ze společného života, typickou vlastnost, kterou disponuje, nebo něco, pro co žije. Krásným způsobem, jak toho dosáhnout, je například vytvořit tričko s vlastním potiskem. 

Použijte fotku zachycující vtipný moment, hlášku, kterou daný člověk vyřkl, nebo přezdívku, jakou jsou druzí zvyklí ho oslovovat. Pokud nemáte v hlavě dostatek nápadů, můžete se inspirovat a vybrat si z celé řady různých triček pro muže.

Tenhle dárek se hodí, jak k Vánocům, tak k narozeninám, u příležitosti svatby, narození potomka nebo nejrůznějších výročí a pobaví i spoustu lidí kolem. Z vlastní zkušenosti můžu zmínit svého tatínka, který se nás jeden večer zeptal, co si dáme k pití a že koupil dobré víno. Když se otočil, že nám půjde nalít skleničku, na zádech měl nápis: „JSEM TVŮJ BARMAN“. Doteď tím baví všechny návštěvy.

2)      Vysondujte, co ho baví

Občas se vyplatí zahrát si na detektiva. I muži ocení, když je překvapíte něčím, co jste zjistili, aniž by to oni sami dali jasně najevo. Všimli jste si, že na internetu často navštěvuje cestovatelské blogy? Má oblíbeného herce, zpěváka, závodníka, sportovce? Potěšte ho cestopisem od dané osobnosti, DVD zachycujícím živý koncert, nebo pozvánkou na sportovní událost.

 Když mu k tomu pořídíte fanouškovskou šálu, vytvoříte mu tričko s citátem z oblíbeného filmu, nebo mu pořídíte hůlky do hor, aby i on mohl vyrazit na túru po vzoru jeho oblíbeného cestovatele, počítejte ne s jinou než nadšenou reakcí.

tura

3)      Hlídejte, co právě frčí

Muži milují, když mohou jít s dobou. To platí zvláště, co se technických novinek a elektroniky týče. Podívejte se, co je teď aktuálně trhákem a nebojte se do dané věci investovat. Pro moderně založeného muže třeba bezdrátová sluchátka, pro vyznavače minulé doby originální gramorádio v retro stylu. Do vkusu a potřeb se musíte trefit sami, podle toho, co o daném muži víte.

Ptejte se, co muži usnadní a zpříjemní práci, nebojte se vyptat ve specializovaných obchodech. Prodavači vám rádi přiblíží aktuální trendy. Co třeba nejlépe hodnocené hry na PS4?

4)      Vsaďte na zážitky

 Věci nám ulehčují život, ale to, co se opravdu vyplatí hromadit, jsou zážitky. Ty jsou k nezaplacení. Na ty budeme vzpomínat, ty v nás zůstanou žít nadlouho. Ne všichni muži milují adrenalin, ale je jich dost. Co ještě nikdy nevyzkoušel? Má vášeň pro horskou cyklistiku? Už vyzkoušel sjezd v bike parku? Zbožňuje motorky? Libuje si ve všem, co jezdí po 2 nebo čtyřech kolech? Co takhle projížďka na čtyřkolkách nebo moto tričko?

moto_myshirt

Dříve než do některého z takových dárků investujete, vyplatí se ptát se. Zapojte třeba děti, ať se nenápadně zeptají, o čem táta sní. Prohlédněte staré fotky, čím se bavil zamlada, nebo sledujte reakci na video, v němž vaši přátelé sjíždí řeku nebo lezou na umělou stěnu. Je z toho nadšený? Chtěl by to také zkusit? Pak to bude správná volba.

Další indicie je také to, na co často vzpomíná. Darujte mu poukaz na pobyt v horách a připojte vzkaz od kamaráda, který se zaváže, že pojede s ním. Nebo si zopakujte rande na vybraném místě. Připojit můžete i vzkaz, třeba v tomto znění: „Jako za starých časů?“ Variací je tolik, kolik tužeb a vlastností muž má.

Nenechávejte výběr dárku na poslední chvíli a zamyslete se, s jakými reakcemi se chcete pod stromečkem nebo při jiné příležitosti, setkat. Za nás jsou to tyhle: rozesmát, zaujmout a nadchnout. Při výběru jakéhokoliv dárku vám přejeme šťastnou ruku a hlavně kreativní mysl.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>