Čím obdarovat ženské pokolení?

Je tu polovina října, což znamená, že budeme muset brzo upustit nějaký ten chloupek a provětrat peněženku, Vánoce jsou tu totiž co nevidět. Že blázníme předčasně? Naopak, kdo chce mít poslední dny v roce naprosto klidné a bez stresu, by už měl uvažovat, co komu koupí.

Jako obvykle dělá největší problémy ženské pokolení, tak se pojďme podívat na několik tipů, co ženským koupit…

Co si budeme povídat, to co koupíme, se v prvé řadě odvíjí od naší finanční situace. Přesto pro dárky pro ženy existuje jednoduché pravidlo: Zapomeňte na dárky v podobě pomocníků do domácnosti a orientujte se na cokoli, co souvisí s módou a kosmetikou, jedině tak nemůžete sáhnout vedle.

Vtipný dárek

Kdo chce pojmout dárek s vtipem a přitom nechce moc utrácet, měl by sáhnout po originálních tričkách s potisky. V klidu v pohodlí domova mrkněte na stránky eshopu Bastard.cz za učiňte online nákup. Na výběr tu je ze stovek vtipných a designových potisků. Tričku s ježkem v kleci, králíkem v klobouku a podobným motivům žádná neodolá, i kdyby v tom měla chodit jen běhat nebo spát. A když vyberete potisk s jó nechutným obrázkem, kterému neodoláte – jako dárek pro ségru dobrý, ne?

Dárek bez vtipu ale s vkusem

Pokud se obáváte, že by vtipné potisky přítelkyním nepřipadaly tak vtipné jako vám, chce to decentnější dárek. Bez čeho žádná ženská nikdy neodejde z domu? Bez kabelky! Nosí všude do školy, práce, na rande, do kina i na procházku a pro každou z těchto příležitostí potřebují jinou. Koženou kabelkou nikdy nic nezkazíte. Velký výběr kabelek nejrůznějších barev a tvarů najdete zde. Podle čeho vybrat tu pravou? Podívejte se, co nosí. Kabelka by měla ladit s boty, páskem a peněženkou. Nebo alespoň s šátkem nebo bundou. Tak zapátrejte v paměti a vybírejte. Dále platí, že velkou kabelkou nic nezkazíte, každá se v ní ráda přehrabuje a my si alespoň budeme moct kam odložit peněženku a klíče, ne?

Dárek pro starší ženy

A co dát mámě nebo ženám staršího ročníku? Každá, které už se na tváři objevily vrásky, touží po redukci vrásek botoxem. A dnes to již není žádný problém. Zákroky se provádějí ambulantně, trvají jen několik minut, výsledek se dostaví přibližně za týden a vydrží bez další údržby i rok. Co tedy sáhnout hlouběji do kapsy a dopřát mámě nebo starší milence opět hladkou pleť?

foto: freedigitalphotos.net

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>