Triky jak zvýšit libido

 

Stále častěji se můžeme dočíst, že to s výší libida (chutí na sex), už není takové, jako to bývalo, a to dokonce ani u mladých ,,kozáků“. Přitom inspirace je dnes habaděj, téměř v každém filmu nám někdo předvádí, jak na to, a to ani nemusíme čekat na desátou hodinu večerní. Takže proč se nepodívat na některé tipy, jak si libodo zvýšit?

Sladkosti v pupíkuObecně platí ono stále opakované, dostatečná zdravotní a psychická kondice. Je jasné, že když je nám pod psa, asi se nám do žádných výkonů chtít nebude, i když právě sex je zdatný lékař na různé neduhy, například právě na migrénu, kvůli níž bývá paradoxně odmítán.

Správně nás dovedou nabudit i některé pokrmy, populární je třeba chřest nebo křen, který způsobí odpovídající prokrvení. Někoho ale nabudí i čokoláda nebo kafe. Třeba právě čokoláda nebo med nám mohou posloužit i pro ozvláštnění našich postelových zážitků, kdy již sama myšlenka na malé sladké dobrodružství jistě naše libido kapku pozvedne.

Své jistě také dělá způsob ochrany, někteří partneři odmítají třeba kvůli nedostatku požitku kondomy, což ovšem není dvakrát rozumné, lepší je zapátrat po kompromisu a rozhlédnout se po kondomech z jiných typů materiálů, které nám budou příjemnější, některé jsou třeba bez nutnosti rolování a navíc ultra tenké, takže nám umožní vychutnat si onu kratochvíli více naplno.

A co by nás ještě mohlo správně nabudit? Zkuste třeba malé maškarní představení v ložnici, nebo sexy hru nejlépe ve vlastní režii. Pořídit si můžete velkou plyšovou kostku a vymyslet nějaké sexy úkoly, které by se líbily vám oběma.

zap

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>