Jak udržet vztah s holkou?

Máš holku, na které ti záleží a bojíš se, že by ji po čase mohl váš vztah omrzet? Že se zkrátka začne nudit a dá ti kopačky?

Co dělat, aby holku vztah neomrzel?

Pozor: Předem upozorňuji, že tyto rady neplatí stoprocentně na všechny holky. Mají sice hodně společného, ale přece jen je každá originál.

zamilovany par_vztah

Vymýšlej zábavu 

Na začátku vztahu holky bývají dost iniciativní, chtějí chodit na procházky, jezdit na výlety, bavit se, zkrátka podnikat kde co. Jakmile se vztah upevní a zevšední, stává se, že začnou být pasivní a iniciativu začnou očekávat z klučičí strany. Proč to tak je, nevím, ale je jediné možné řešení a sice na to přistoupit. Prostě začneš vymýšlet program ty. Ale pozor, nesmí to být pořád jen o sportu, holky touží po romantice. Nezapomeň občas na pozvání do kina, restaurace nebo kavárny a návrat na místo, kde jste se seznámili, nebo kde jste měli první rande, také není na škodu. Poraď se s kámoši, co o volných chvílích podnikají oni a inspiruj se.

Nezapomeň na romantiku 

Romantika, na tu většina z nás moc není. Ale holky ji prostě k životu potřebují. Pro tebe to znamená to, že bys měl čas od času vymyslet nějaké to romantické rande, anebo ji potěšit nějakým dárkem. Od plyšáka, přes šperky, po květiny. (Když nechceš utrácet, natrhej kytku někde venku, bude ráda i za tu.)

Bez sexu to nepůjde

Ke vztahu pochopitelně patří sex. Záleží hodně na temperamentu, ale aby neměla zaječí úmysly, měl bys ji pravidelně uspokojovat. Neboj se čas od času experimentovat, ale ne nějak zásadně, abys ji nevylekal a nepojala podezření, že se tvé choutky budou časem zvrhávat. Pokud si nevíš rady, popovídejte si o tom spolu. Tak můžete zjistit, co má kdo rád a co všechno by chtěl vyzkoušet a předejdeš tak případným trapasům.

Nasbírej body u rodiny a přátel

Snaž se seznámit se jejími kamarádkami, sourozenci a rodiči. Ti vši k ní patří a  i když to není vždy jednoduché, když se se všemi seznámíš a budeš si s nimi rozumět, získáš ohromné plusové body.

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>