Seznamování v běžných denních situacích

 

Sedíte ve vlaku, trochu se nudíte, z okna vyhlížíte další stanici… když se náhle jen pár metrů od vás usadí nádherná holka, skoro jako z nějakého filmu. Dokonce se zdá, že na vás nenápadně pokukuje… Času máte dost. Dokážete se zvednout a jít ji oslovit? Nebo budete jen tak sedět?

Podobné situace zažívají muži pořád, a to hlavně v létě, které holkám umožní pořádně předvést své zbraně. Ale jen malé množství chlapů dokáže využít příležitosti. Ostatní se jen podívají: „Tu bych bral“, řeknou si a pokračují dál. Přitom by ji mít mohli, a není to zas tak složité!

Úplně nejhůř z toho nakonec vyjde žena. Každý den se líčí, pečuje o sebe, hezky se obléká, dokonce tomu sexy klukovi ve vlaku naznačovala, že má zájem… a ono pořád nic. To musí přestat!

Dva na randeJak na svádění během dne?

Až příště potkáte krásnou dívku, třeba v parku, v obchodě s oblečením nebo v tramvaji, překonejte strach a oslovte ji! Stačí se usmát, zpříma k ní dojít a pozdravit ji. Dělá to málo kdo, a tak už za projevenou odvahu získáte spoustu bodů.

Co jí říct?

Klidně začněte přímo představením: „Ahoj, já jsem Štěpán. Jdu zrovna za kamarády, ale všiml jsem si tě a vypadáš hezky“. Funguje to výborně, ale pokud je to na vás pro začátek až moc velký kousek, zkuste klidně nenápadnější nepřímé oslovení. Například: „Čau, víš, co teď dávají v kinech? Jsme s kámoškou domluvení, že na něco zajdeme, a já ještě nevím na co“. Nebo: „Ahoj, je pravda, že ženy neudrží tajemství?“. Tím ji určitě zaujmete a zvědavost jí donutí plně se vám věnovat.

Je vlastně jedno, co přesně řeknete, důležité je nějak začít. Pokud přesto potřebujete více inspirace, další příklady, co holce říct, najdete v tomto článku jak sbalit holku pomocí nepřímého oslovení.

Pár na lavičceO čem se s holkou bavit dál?

Pak nechte konverzaci pokračovat dál. Chytře si zjistěte, kolik má času, a třeba se i přesuňte na pohodlnější místo. Nebojte se ticha, bavte se o sobě a o ní, poznávejte se… Splňuje vůbec vaše představy? Nechte ji taky trochu se snažit. Když uvidí, že se nedáte jen tak, její zájem to ještě zvýší.

Po pár minutách pak přijde čas vzít si její telefonní číslo a pomalu se rozloučit. Máte to v kapse a můžete se dál věnovat jiným mužským věcem – ježdění v autě, vybírání hodinek… nebo prostě další holce.

Začněte hned!

Určitě už se těšíte, až přijde vhodná chvíle a budete to moct sami zkusit – na náměstí nebo třeba při čekání na tramvaj… Už teď si však můžete přes web vyplnit test na téma Dokážeš oslovit a zaujmout ženu?, který vyhodnotí vaše svůdcovské dovednosti a detailně vás navede správným směrem. Pak už to bude úplná hračka.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>