Škola začala, proč z toho mít radost?

Škola je definitivně tu a musíme tak přetrpět deset měsíců do dalších letních prázdnin. Všichni, co tam chodit nemusí, se nás o prázdninách ptali: „Jak se těšíš po prázdninách do školy?“ Bůh ví, jakou odpověď čekali, když jim muselo být naše „nadšení“ jasné.

Jak si zpříjemnit pobyt ve škole a proč se do školy těšit?

Obnovíš kamarádství

Asi jsi se se všema kámošema o prázdninách nestýkal, a tak určitě najdete spoustu témat, které musíte probrat.

Školní bufet

Zatímco o prázdninách si byl odkázaný na domácí spíž a vlastní přípravu svačinek, teď už je to jinak. Když finance dovolí, můžeš si dopřát dobroty z bufetu.

Zbavíš se nudy

Ruku na srdce, každý den o prázdninách ses asi moc nebavil a občas to byla dost nuda. Škola se ti postará o zábavu, ani nevíš jak. Nejen, že tam musíš dřepět několik hodin denně, ale učitelky pro tebe určitě najdou zábavu na odpoledne a budeš mít co dělat, abys našel čas na všechny svoje koníčky.

Oprášíš stolní hry

Čeká tě volná nebo nudná hodina? Není nad stolní hry v mini podání, které můžeš rozbalit na lavici a můžeš si se spolužáky zkrátit nudnou chvilku. No a pokud žádné podobné hry nemáš, co takhle staré dobré piškvorky, lodě nebo alespoň po třídě kolující lísteček?

Procvičíš se v grafice

Malovat si do sešitu nejrůznější obrázky, graffiti a ty pak vybarvovat a tunit k naprosté dokonalosti, ti může trvat celé hodiny – no neříkej, že ti to o prázdninách nechybělo.

Malé radosti

Život není peříčko a když ti ho zpříjemní nějaká ta maličkost, hned je veselejší. Co tě asi tak ve škole dobrého může potkat? Co takhle dobrá známka, i když ses předtím vůbec neučil, nebo ten pocit úlevy, když si učitelka vybere ke zkoušení někoho jiného, nebo když odpadne ranní nebo poslední hodina – to je paráda, ne?

Holky, holky a zase holky

Ach ty spolužačky. Zase bude na co koukat, když už ne ve třídě, tak o přestávkách ve třídě určitě ano. A když se té nejhezčí holce o prázdninách vyvinul hrudník víc než před prázdninami, to bude pokoukání.

Tak co, už se ti bude zítra do školy vstávat líp?

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>