Škola začala, proč z toho mít radost?

Škola je definitivně tu a musíme tak přetrpět deset měsíců do dalších letních prázdnin. Všichni, co tam chodit nemusí, se nás o prázdninách ptali: „Jak se těšíš po prázdninách do školy?“ Bůh ví, jakou odpověď čekali, když jim muselo být naše „nadšení“ jasné.

Jak si zpříjemnit pobyt ve škole a proč se do školy těšit?

Obnovíš kamarádství

Asi jsi se se všema kámošema o prázdninách nestýkal, a tak určitě najdete spoustu témat, které musíte probrat.

Školní bufet

Zatímco o prázdninách si byl odkázaný na domácí spíž a vlastní přípravu svačinek, teď už je to jinak. Když finance dovolí, můžeš si dopřát dobroty z bufetu.

Zbavíš se nudy

Ruku na srdce, každý den o prázdninách ses asi moc nebavil a občas to byla dost nuda. Škola se ti postará o zábavu, ani nevíš jak. Nejen, že tam musíš dřepět několik hodin denně, ale učitelky pro tebe určitě najdou zábavu na odpoledne a budeš mít co dělat, abys našel čas na všechny svoje koníčky.

Oprášíš stolní hry

Čeká tě volná nebo nudná hodina? Není nad stolní hry v mini podání, které můžeš rozbalit na lavici a můžeš si se spolužáky zkrátit nudnou chvilku. No a pokud žádné podobné hry nemáš, co takhle staré dobré piškvorky, lodě nebo alespoň po třídě kolující lísteček?

Procvičíš se v grafice

Malovat si do sešitu nejrůznější obrázky, graffiti a ty pak vybarvovat a tunit k naprosté dokonalosti, ti může trvat celé hodiny – no neříkej, že ti to o prázdninách nechybělo.

Malé radosti

Život není peříčko a když ti ho zpříjemní nějaká ta maličkost, hned je veselejší. Co tě asi tak ve škole dobrého může potkat? Co takhle dobrá známka, i když ses předtím vůbec neučil, nebo ten pocit úlevy, když si učitelka vybere ke zkoušení někoho jiného, nebo když odpadne ranní nebo poslední hodina – to je paráda, ne?

Holky, holky a zase holky

Ach ty spolužačky. Zase bude na co koukat, když už ne ve třídě, tak o přestávkách ve třídě určitě ano. A když se té nejhezčí holce o prázdninách vyvinul hrudník víc než před prázdninami, to bude pokoukání.

Tak co, už se ti bude zítra do školy vstávat líp?

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>