Proč holka neodepisuje?

Seznámil ses se super holkou? Líbí se ti a při prvním pokecu to vypadalo, že se líbíš i ty jí?

Povídali jste si a ona dokonce zmínila, že nemá žádného kluka. A dokonce ti dala své telefonní číslo. Takže tě napadlo, že by ses jejím klukem mohl stát ty? :-)

Jenže, pak ji napsal smsku s nabídkou rande a od té doby čekáš… SMS byla doručena, ty pořád hlídáš telefon, ale ona prostě ne a ne odepsat?

psani sms

Za den nebo dva to zkusíš znovu, ale ani napodruhé žádná odezva? Proč sakra neodepisuje? Konzultoval jsem to se spoustou holek a níže je pár možných důvodů.

Všechny holky se shodly, že kdyby dotyčného chtěly, s odpovědí na sms by nečekaly a odepsaly co nejdříve. Zároveň podaly několik důvodů, proč by klukovi neodepsaly, ani když mu daly své číslo:

  • Prokonzultovala s kámoškou a ta jí to rozmluvila.
  • Telefonní číslo ti dala jen, abys jí dal pokoj, ve skutečnosti ses jí nelíbil.
  • Došlo jí, že chce být sama. Důvodů může být několik, ještě se nedostala z rozchodu, má potíže s rodiči, nebo jen hodně učení nebo práce a vztah by prostě nebyl čas.
  • Když jste se potkali, byla v náladě a teď si tě moc nepamatuje a bojí se vyjít si s tebou naslepo, tak radši dělá mrtvého brouka.
  • Opustila ji odvaha z předchozího večera a rozmyslela si to.
  • I když tvrdila opak, kluka už má a nechce si komplikovat vztah.

Možností může být prostě hodně. Co s tím? Ber to tak, jak to je – prostě tě nechce a hotovo, nemá smysl se tím zaobírat. Nepiš ji pořád dokolečka, není totiž nic horšího, než doprošující se kluk. Prostě zalov v jiném rybníku.

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>