Angry birds – HRA, CO SE STALA FENOMÉNEM

Nemyslím, že bych snad přišel s něčím novým, protože většina z vás už ji už nejspíš hrála. Jiní ji možná paří pravidelně, je to totiž naprosto jednoduchej požírač času všude tam, kde to můžete potřebovat.

Zastávka, cesta sockou, fronty, prostě všude. Novodobej tetris.

Vzniknul ve Finsku a prvně byl vyvinutý pro Apple OS, v prosinci roku 2009. Hra je hratelná prakticky na jakýmkoliv smartfounu, takže pohoda. Rozšířil se hlavně díky stahování přes Apple Store, kde se její stahování od té doby počítá na desítky milionů. Hra byla dokonce vyhlášená jako 4 nejlepší hra pro IPhone všech dob!

Takže pro ty, co Angry birds ještě neznají, tady je jednoduchý popsání principu hry:

Hráč má v každém levelu k dispozici určitý počet ptáků různých barev, které se snaží o znovuzískání vajec, které jim ukradla grupa hladových zelených prasat. Vždycky jsou ukrytý ve stavbách z různýho materiálu, cílem je zbavit se v každém levelu všech zelených prasat.

Aby to nebylo tak jednoduchý, tak každej pták je podle barvy taky vhodnější na jiný materiály, takže je potřeba taky zapojit hlavu. Ptáci se vypouštějí pomocí praku, bacha na trajektorii a rychlost při dopadu na stavby!

Později se ve stavbách nacházejí také různé bonusy, např. v podobě výbušnin, což napomůže k lehčímu zavalení prasat.

Každej další level je těžší a je třeba ho i několikrát opakovat, ale jak vás to chytí, tak už nepustí.

Můžu jenom doporučit, fakt se vyblbnete! Vy i vaše kamarádka.

Foto zdroj: http://angrybirds.cz/

Smokey

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>